Banner

ادعای اکیپ؛ یورو یک سال به تعویق خواهد افتاد

نشریه فرانسوی اکیپ مدعی شد که یوفا رقابت‌های یورو را به جای سال ۲۰۲۰ در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ویروس کرونا طی هفته های اخیر تمام مسابقات ورزشی و علی الخصوص فوتبال را تحت تاثیر خود قرار داده و بسیاری از مسابقات به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس پشت درهای بسته برگزار شده یا به طور کلی به تعویق افتاده است.

به تعویق افتادن بازی‌ها سردرگمی بسیار زیادی را برای مسئولان لیگ های داخلی کشورهای اروپایی و البته نهاد یوفا به وجود آورده است. یوفا برگزاری رقابت های یورو ۲۰۲۰ را پیش‌روی خود می‌بیند و همین به تعویق افتادن بازی‌های باشگاهی باعث شده نگرانی هایی درباره احتمال به تعویق افتادن رقابت های جام ملت های اروپا به وجود بیاید. از سوی دیگر گفته می شود که با توجه به شرایط پیش‌آمده احتمالاً رقابت های اروپایی در سطح باشگاهی نیز به حالت تعلیق در می آید.

حالا و در همین رابطه نشریه اکیپ فرانسه مدعی شده که یوفا روز سه‌شنبه هفته آینده تصمیم خود را مبنی بر لغو بازی های اروپایی در سطح باشگاهی و انتقال رقابت های یورو به سال ۲۰۲۱ اعلام خواهد کرد و به نوعی این تصمیم را قطعی تلقی کرده است.

حالا باید منتظر ماند و دید که یوفا هفته آینده و بعد از جلسه ای که در این باره تشکیل خواهد شد، چه تصمیمی را اتخاذ می کند؟

بیشتر بخوانید:

توکیو ۲۰۲۰ ؛ آیا امسال برگزار می‌شوی؟

تگ ها


یوفا ویروس کرونا فوتبال جهان برنامه یورو یورو2020 فوتبال