ادعای‌اکیپ درباره جدیدترین هدف نقل‌ و انتقالاتی PSG

اکیپ مدعی شد باشگاه پاری‌سن ژرمن به جذب پل پوگبا علاقه‌مند است....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن تا به اینجای نقل و انتقالات به شکل عجیب و غریبی قدرتمند عمل کرده است. آنها چند هفته پیش جذب ستاره هلندی یعنی جورجینیو واینالدوم را به شکل رسمی اعلام کردند اما این پایان کار نبود و دو شب گذشته از یک خرید بزرگ دیگر خود یعنی اشرف حکیمی نیز رونمایی کردند؛ این در حالی است که انتقال سرخیو راموس به PSG نیز نهایی شده و تنها اعلام رسمی آن باقی مانده است.

با این حال هنوز هم کار پاری‌سن‌ژرمن در نقل و انتقالات تمام نشده است. اکثر گزارش‌ها در ایتالیا و فرانسه حاکی از آن است که تمام کارهای انتقال جان لوئیجی دوناروما به پارک دو پرنس نیز نهایی شده و حتی اخیرا گفته شد که او تست‌های پزشکی این باشگاه را هم در ایتالیا پشت سر گذاشته است.

اما حالا اکیپ از یک ستاره بزرگ دیگر به عنوان هدف جدید نقل و انتقالاتی پاریسی ها رونمایی کرده تا مشخص شود که بلند پروازی ناصر الخلیفی در این تابستان تمامی ندارد. بر اساس ادعای این منبع فرانسوی پاری سن ژرمن حالا تمام تمرکز خود را روی جذب پل پوگبا از منچستر یونایتد قرار خواهد داد.
ستاره فرانسوی تنها یک فصل دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد و شایعاتی در رابطه با علاقه او به جدایی از اولدترافورد شنیده می شود و به نظر می رسد که PSG قصد دارد از این فرصت استفاده کرده و او را به خدمت بگیرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن پل پوگبا منچستر یونایتد