!ادعای ایسنا : بدهی 14 میلیاردی فدراسیون تیراندازی

یکی از کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی گفت : نمی خواهم دستاویز برنامه هایی باشم که قصه دوباره تکرار شود ......

یکی از کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی گفت : نمی خواهم دستاویز برنامه هایی باشم که قصه دوباره تکرار شود.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، حمیدرضا ناطقی یکی از کاندیداهای در مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی در فرصت قانونی برای معرفی خود، گفت : کسی نمی تواند مقابل قانون بایستد.  نمی خواهم شش ماه بعد دوباره این مجمع برگزار شود و نمی خواهم دستاویز برنامه هایی شوم که این قصه دوباره تکرار شود. من آمده ام که اگر بخواهند و به من رای دهند، بمانم.

پس از صحبت های ناطقی، محمدرضا داورزنی در واکنش به موضوعات مطرح شده، گفت : امیدوارم دوستان منطقی تر به موضوع نگاه کنند. در آینده هر اتفاقی بیفتد باز هم مجمع تصمیم گیری می کند. زیر سوال بردن کار مجمع غیر منطقی است.

او ادامه داد: هیچ نهاد دیگری نمی تواند در تصمیمات مجمع دخالت کند. هر بحثی مطرح شود باز هم مجمع است که تصمیم می گیرد. زیر سوال بردن مجمع کم لطفی است و وزارت ورزش و جوانان هم وظیفه دارد که قانون را اجرا کند و زمان را از دست ندهد. در این بحث که دوست و برادر من هاشمی زحمت زیادی در فدراسیون کشیده است، شکی نیست اما ما نمی توانیم فدراسیون را با 13 – 14 میلیارد تومان بدهی بلاتکلیف نگه داریم، چرا که ا گر این کار را انجام دهیم، نه به صلاح تیراندازی ایران و نه کار منطقی است.

 

تگ ها


اخبار روز تیراندازی