ادعای ایسکو ; رئال مادرید مانند یک تیم ملی است

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید سه شنبه شب در سوپر جام اروپا ۲ بر یک منچستریونایتد را شکست داد و جام قهرمانی های را بالای سر برد ......

به گزارش  مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید سه شنبه شب در سوپر جام اروپا ۲ بر یک منچستریونایتد را شکست داد و جام قهرمانی های را بالای سر برد. ایسکو در این بازی درخشید و یک گل به ثمر رساند. او در پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن سوپر جام معرفی شد.

 هافبک اسپانیایی پس از بازی گفت : از حریف برتر بودیم و تنها در دقایق پایانی حریف قدرتمندمان توانست ما را تحت فشار قرار دهد. یونایتد تیم قدرتمندی است و خوب بازی می کند. این تیم بازیکنان بزرگی دارد و بازی را خیلی خوب شروع کرد. در مقابل ما موقعیت های زیادی داشتیم اما تنها توانستیم دو بار دروازه حریف را باز کنیم. با بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم به چنین عناوینی دست پیدا کنیم. همکاری تیمی ما خیلی خوب بود. بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم و به پیروزی که شایسته آن بودیم رسیدیم.

ایسکو در ادامه افزود: در نیمه دوم موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم تا به گل های بیشتری دست یابیم اما این اتفاق رخ نداد و به همین خاطر تا دقیقه آخر، حریف ما را تحت فشار قرار داد. در بازی های مهم اشتباه نمی کنیم.

هافبک رئال مادرید در پایان اظهار کرد: شانس این را داشتم که تقریبا تمام عناوین را فتح کنم اما همیشه خواهان جام های بیشتری هستم. در تمرینات به چنین لحظاتی فکر می کنیم و تلاش می کنیم به اهدافمان دست یابیم. مادرید مانند یک تیم ملی است و هر اتفاقی که در یک تیم ملی می افتد در مادرید هم امکان پذیر است.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال