ادعای بازیکن سابق نفت: منصوریان، بیرانوند را بغل کرد!

منصوریان مدعی شد یک نفر از باشگاه پرسپولیس با بیرانوند که آن زمان دروازه‌بان نفت بود، تماس می‌گرفت و می‌گفت اردوی نفت را به هم بریز و بیا بیرون تا پرسپولیسی شوی!...

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند در گفت‌وگوی اختصاصی‌اش با یک شبکه اینترنتی دست به افشاگری زده و گفته پرسپولیس به وحید امیری رقم عجیب غریبی داده و نگذاشته این بازیکن به استقلال برود، اما از این افشاگری مهم‌تر ادعای منصوریان در مورد هوایی کردن بیرانوند بود.
منصوریان مدعی شد یک نفر از باشگاه پرسپولیس با بیرانوند که آن زمان دروازه‌بان نفت بود، تماس می‌گرفت و می‌گفت اردوی نفت را به هم بریز و بیا بیرون تا پرسپولیسی شوی!
شایعه شده منظور منصوریان از این شخص، ترکاشوند، معاون طاهری بوده است. منصوریان همچنین در این مصاحبه تصویری گفته بود: «وقتی شب در جلسه خصوصی، بیرانوند گفت از تو خوشم نمی‌آید، تو دیکتاتوری و دوست ندارم بمانم، صبح روز بعد اجازه ندادم با تیم صبحانه بخورد و او را از جمع جدا کردم، ولی خودش عذرخواهی کرد و همه چیز حل شد»، اما یکی از بازیکنانی که آن زمان در تیم نفت حضور داشت و در اردوی آنتالیا منصوریان و شاگردانش را همراهی می‌کرد، گفت: تا جایی که من یادم است، منصوریان سراغ بیرانوند رفت و او را بغل کرد! شب قبل بعد از داد و فریاد بیرانوند، منصوریان داغ کرد و گفت تو دیگر بازیکن تیم نیستی و با اولین پرواز باید به تهران برگردی... صبح بیرانوند در سالن غذاخوری، یک گوشه نشسته بود که وقتی منصوریان او را جدا از جمع دید، بغلش کرد و گفت بیا کنار بچه‌ها بنشین و همین شد که بیرانوند بابت رفتار شب قبل خود خجالت کشید و جلوی جمع عذرخواهی کرد و در تیم ماند.

بیشتر بخوانید:

منصوریان: پرسپولیسی‌ها به بیرانوند گفتند بی انضباطی کن و اخراج شو!

 

 

تگ ها


علیرضا بیرانوند علیرضا منصوریان نفت تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال