ادعای بزرگ؛ انتقال پوگبا به مادرید قطعی است!

طبق گزارش نشریه AS، جذب پل پوگبا توسط رئال مادرید قطعی شده و مادریدی‌ها رقم درخواستی باشگاه منچستریونایتد را به طور کامل پرداخت خواهند کرد....

به گزارش مدال؛ بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی باشگاه منچستریونایتد به جذب «برونو فرناندز» و «میلینکوویچ‌ساویچ» نزدیک است و بودجه این دو انتقال با فروش پوگبا به رئال مادرید تامین می‌شود.

چندی پیش بود که «پل پوگبا» اعلام کرد که قصد دارد هر چه زودتر راهی رئال مادرید شود و داستان انتقالش بیشتر از این طولانی نشود. گفته می‌شود که پوگبا از اینکه پردرآمدترین بازیکن منچستریونایتد نیست ناراحت است و تمایلی به تداوم حضور در «اولدترافورد» ندارد. ضمن اینکه ستاره فرانسوی علاقه بسیاری به فتح و تصاحب توپ طلا دارد و این اتفاق احتمالا مادامی که در منچستریونایتد باشد برایش رخ نخواهد داد؛ بر عکس حضور در رئال مادرید.

گفته می‌شود که پوگبا در اسپانیا دستمزد سالیانه 15 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد و منچستریونایتد هم به مبلغ اعلامی خود جهت رضایت دادن به این انتقال، دست خواهد یافت چرا که نتایج رئال مادرید باعث شده که مسئولان مادرید با تمام وجود برای نهایی کردن این انتقال دست به کار شوند.

نشریه «AS» حتی مدعی شد که هواداران رئال مادرید می‌توانند از هم اکنون این انتقال را قطعی بدانند.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید پیشنهاد جدید خود را برای جذب پوگبا ارائه کرد

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات پل_پوگبا پوگبا رئال مادرید رئال مادرید منچستریونایتد پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لالیگا لیگ برتر فوتبال