ادعای بزرگ بارتومئو: VAR همیشه به سود یک تیم خاص

رئیس باشگاه بارسلونا مسئولین لالیگا را به جانبداری از رئال مادرید متهم کرد و به خصوص تصمیم‌های VAR را یکی از مهم‌ترین راه‌های اجرای این جانبداری دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا مسئولین لالیگا را به جانبداری از رئال مادرید متهم کرد. او به خصوص به تصمیمهای گرفته شده توسط سیستم کمک داور ویدیویی VAR انتقاد کرد و گفت همه می‌داننند تصمیمات VAR همیشه به نفع یک تیم خاص است.

این انتقادهای بارتومئو بعد از آن مطرح شد که بارسا دیشب موفق شد حریفش ویارئال را ۴-۱ شکست دهد تا موقتا از بحران شدید روزهای اخیر خارج شود. بارتومئو در این چند روز به شدت تحت فشار قرار داشت و از هر طرف مورد هجمه قرار گرفته بود. تیم او حالا با اختلاف ۴ امتیاز بعد از رئال در رتبه دوم جدول ایستاده. بارتومئو به دیدار روز یکشنبه رئال مقابل اتلتیک بیلبائو در سن‌مامس اشاره کرد و سیستم VAR را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

بازی رئال و بیلبائو واقعا جنجالی بود چرا که داور بعد از بررسی یک صحنه با VAR در دقیقه ۷۶ حکم به پنالتی برای رئال داد که توسط راموس به گل تبدیل شد ولی در اواخر بازی در صحنه‌ای مشابه، پنالتی به سود بیلبائو اعلام نشد تا رئال در این بازی ۱-۰ پیروز شود.

بارتومئو در این باره گفت:" من بازی سن‌مامس را تقریبا تا اواخر بازی نگاه کردم و به خاطر اتفاقات آن بازی اصلا خوشحال نیستم. چرا که ما بهترین لیگ دنیا را داریم ولی سیستم VAR بعد از دوران کرونا اصلا منصفانه عمل نکرده. این سیستم بعضی نتایج را عوض کرده و همیشه به سود یک تیم خاص بوده".

بیشتر بخوانید:

رکورد تاریخی بارسلونا؛ نه هزارمین گل را آنسو فاتی زد!

واکنش ستاره بارسا به داوری بیلبائو-رئال(عکس)

 

تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا فوتبال