ادعای بزرگ هافبک میلان در خصوص فصل آینده

چالهان‌اوغلو هافبک ترک باشگاه میلان مدعی شد که فصل آینده، فصلی خوب برای او و میلان خواهد بود و آنها به موفقیت خواهند رسید....

به گزارش مدال؛ «هاکان چالهان‌اوغلو» اعتراف کرد که در میلان با مشکلاتی مواجه شده اما اکنون ادعا می‌کند که این فصل، فصل خوبی برای او خواهد بود.

او در مصاحبه با «گاتزتا دلو اسپورت» در این خصوص گفت: «اگر کار سختی باید انجام شود، من نفر اول هستم. فصلی جدید با مربی جدید شروع می‌کنم و اشتیاق بالایی دارم. نمی‌دانم فصل چگونه خواهد شد اما بازیکنان با کیفیتی داریم. می‌خواهم بیشتر کار کنم. وقتی به ایتالیا آمدم باید روش بازی‌ام را کاملاً تغییر می‌دادم. شما در ایتالیا بیشتر می‌دوید و تمرکز بیشتری روی دفاع حتی برای بازیکنانی هجومی مانند من است. وفق پیدا کردن با این شرایط آسان نیست اما به این شرایط دارم عادت می‌کنم و حالا از کمک به دفاع لذت می‌برم. من همیشه تلاش کرده‌ام برای تیم کار کنم اما می‌دانم که می‌توانم بهتر باشم. این فصل می‌تواند مثل من باشد. من به ماندنم در میلان شک نداشتم. از بودن در اینجا خوشحال هستم.»

سیستم 2-1-3-4 جیامپائولو به نظر بهترین سیستم برای هافبک ترکیه‌ای است: «از لحاظ تاکتیکی حالا شرایط متفاوتی را تجربه می‌کنم. سرمربی از ما بازی زیبا و هجومی می‌خواهد و وقتی توپ را از دست می‌دهیم باید سریع برای بازپس‌گیری‌اش بجنگیم. با سیستم 2-1-3-4 بیشتر می‌توانیم به دروازه حریف حمله کنیم. من هر کجا جیامپائولو بخواهد بازی می‌کنم. من بازیکن شماره ده هستم و با سرمربی درباره آن صحبت کردم. از بازی در این پست لذت می‌برم.»

بیشتر بخوانید:

رونمایی میلان از لباس دوم خود در فصل آینده+ عکس

تگ ها


هاکان چالهان اوغلو سری آ Hakan Çalhanoğlu آث میلان سری آ فوتبال