ادعای بهتر بودن بنزما از مسی مضحک است

هواداران لیونل مسی، ستاره پاری سن ژرمن، نسبت به توییتی که ادعا کرده بود کریم بنزما عملکرد بهتری داشته واکنش نشان دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این مهاجم رئال مادرید اخیرا عملکرد درخشانی را برای تیم باشگاهی و تیم ملی داشته افراد کمی این جسارت را دارند که بگویند تاثیرگذاری او در بازی بیشتر از فوق ستاره آرژانتینی است.

مسی تا به امروز یکی از دشوارترین سال‌هایش به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای را پشت سر گذاشته است، او تابستان امسال جدایی دراماتیکی از بارسلونا داشت و در نهایت در پاری سن ژرمن با مائوریسیو پوچتینو همکار شد. اما پیش از آن تمام تلاشش را به کار گرفت تا شرایط را در بارسلونای تحت هدایت رونالد کومان که با مشکلات بسیاری روبرو بود تغییر دهد. آنها توانستند در رقابت‌های کوپا دل ری جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما شرایط خوبی را در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا نداشتند.

با این حال چنین اتفاقی نیز باعث نشده که بعضی از هواداران جسور رئال مادرید مدعی نشوند که سال ۲۰۲۱ برای بنزما بهتر از لیونل مسی بوده که حالا یکی از مدعیان کسب توپ طلا به حساب می‌آید.

در توییت نوشته شده از سوی هواداران رئال مادرید، به این نکته اشاره شده که شاید این باشگاه اسپانیایی جام قهرمانی به دست نیاورده باشد اما بنزما تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت این تیم به کار گرفته است.

با این حال بعضی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر از چنین مقایسه‌ای استقبال نکرده و نسبت به آن واکنش نشان دادند. یکی از آنها نوشت:« این بررسی را پیش از کوپا انجام بده. تو داری دو ماه را بررسی می‌کنی اما شش ماه دیگر را نادیده می‌گیری.»

در پاسخ دیگری که به این توییت داده شده درباره نواقص بسیاری که در این ادعا به چشم می‌خورد صحبت شده است:« گل‌ها کمتر، پاس گل‌های کمتر، دریبل‌های کمتر، موقعیت خلق شده کمتر، دریافت عنوان بهترین بازیکن زمین کمتر، باختن جایزه پی‌چی‌چی به او با اختلاف هفت گل، جام‌های کمتر، حذف از یورو ۲۰۲۰ در مرحله یک هشتم، اما حق با تو است.»

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال