ادعای بیلد درباره علاقه بایرن به جذب ستاره بارسلونا

بیلد آلمان مدعی شد که فرانکی دیونگ بارسلونا را به مقصد بایرن مونیخ ترک نخواهد کرد اما در عین حال یک موضوع می‌تواند برای تیم کاتالانی دردسرساز شود....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پیش بود که موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد که ممکن است باشگاه بارسلونا به دلیل مشکلات اقتصادی یکی از ستاره های بزرگ خود را به فروش برساند تا به نوعی اوضاع مالی خود را بهبود ببخشد.

در گزارش منتشر شده از سوی منبع کاتالانی ادعا شده که باشگاه بایرن مونیخ به جذب فرانکی دی یونگ علاقه‌مند است و قصد دارد ستاره هلندی بارسلونا را برای تقویت خط میانی خود را به خدمت بگیرد؛ انتقالی که در نگاه اول دور از انتظار به نظر می‌رسد اما با توجه به شرایط اقتصادی بلوگرانا هیچ چیز بعید نیست.

در همین ارتباط نشریه بیلد آلمان به شایعه انتقال احتمالی فرانکی دی یونگ به بایرن‌مونیخ واکنش نشان داده است. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی منبع آلمانی باشگاه کاتالانی با خطر چندانی در رابطه با جدایی احتمالی دی یونگ و پیوستن او به بایرن مواجه نخواهد بود. هافبک هلندی یکی از ارکان تیم رونالد کومان محسوب می‌شود و او اصلا نمی خواهد که یکی از بهترین بازیکنانش را از دست بدهد.

اما یک نکته می تواند کمی شرایط را تغییر دهد و آن هم مدیر برنامه هافبک هلندی محسوب می شود. علی دورسون، ایجنت دی‌یونگ از ارتباط فوق‌العاده ای با باشگاه های آلمانی برخوردار است و تنها این موضوع می تواند برای بارسا تهدید آمیز باشد اما در عین حال این انتقال بسیار دور از ذهن خواهد بود.

تگ ها


بایرن مونیخ فرانکی دی یونگ بارسلونا