ادعای تراکتور؛ پرداخت میلیون دلاری تمام بدهی‌ها!

باشگاه تراکتور ادعا می‌کند که بدهی تمام بازیکنانی که منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم شده بودند را پرداخت کرده است....

به گزارش ورزش سه، آنطور که باشگاه تراکتور ادعا کرده، بنا به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مالک باشگاه، بدهی‌های مربوط به پرونده شکایت  آنتونی استوکس، کوین کنستانت، میمبلا و پاتریک به حساب‌های اعلام شده از سوی آنان واریز و مراتب این تسویه حساب به اتاق حل اختلاف و کمیته انضباطی فیفا ارسال شد.

این در حالی است که فیفا براساس روال جاری طی نامه‌ای به وکلای چهار پرونده مذکور اعلام کرده که حداکثر  سه روز فرصت دارند به بانک مراجعه و اعلام وصول نمایند.

طبق روال موجود، باشگاه تراکتور در حال حاضر منتظر دریافت تایید وکلا و اعلام رفع ممنوعیت از نقل و انتقالات به فدراسیون فوتبال ایران است تا اقدامات لازم جهت باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه صورت پذیرد.

باشگاه تراکتور ۴۷۵ هزار یورو به آنتونی استوکس، ۲۰۰ هزار یورو به لی هری اروین، ۸۲۰ هزار یورو به کوین کنستانت و ۱۱۳ هزار یورو به پاتریک دستیار لیکنز بدهکار بود. تمامی این طلبها به اضافه ۵ درصد سود سالیانه و هزینه دادرسی است.

این در حالی است که به زودی حکم نهایی کوین فورچونه با بیش از ۱.۱ میلیون یورو صادر خواهد شد. او بزرگترین و مهمترین طلبکار تراکتور محسوب می‌شود.

نکته جالب اینکه تراکتور ۵ بازیکن جدید به خدمت گرفته که به خاطر بسته بودن پنجره نتوانسته‌اند قراردادشان را ثبت کنند.

تگ ها


تراکتور