ادعای جدید خبرنگار جنجالی کلمبیا درباره تیم کی‌روش

خبرنگاری که درگیری بازیکنان تیم ملی فوتبال کلمبیا بعد از باخت سنگین به اکوادور را افشا کرده بود، بعد از تکذیب این خبر اعلام کرد مدارک خود را فقط به دادگاه ارائه می‌دهد....

به گزارش خبرنگار مهر، یک روز بعد از باخت تیم ملی فوتبال کلمبیا به اکوادور در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای لاتین، «خاویر هرناندز» خبرنگار و مدیر سایت «گل کاراکول» اعلام کرد «خامس رودریگز» و «لوئیس موریل» دو بازیکن کلمبیا بعد از پایان مسابقه با همدیگر درگیر شده اند.

خامس امروز با انتشار بیانیه ای، این درگیری را تکذیب کرد و از خبرنگاران کلمبیایی خود خبرهای کذب منتشر نکنند. سایت فدراسیون فوتبال کلمبیا هم با صدور اطلاعیه ای این خبر را تکذیب و بر اتحاد و همدلی بازیکنان کلمبیا تاکید کرد.

با این حال خاویر هرناندز در تازه ترین گفتگوی خود، ضمن برشمردن اتفاقات تازه تر از تیم تحت هدایت کارلوس کی روش، اعلام کرد مدارک و مستندات خود را در ارتباط با خبرش فقط به دادگاه ارائه می کند.

هرناندز به یک رادیو «بلو» در کلمبیا گفت: من مایلم منبع خبری و مستندات خود را فقط در دادگاه ارائه کنم. درگیری بین خامس و موریل وجود داشت. جای تعجب ندارد که این خبر تکذیب شده است. حقیقت همیشه در پایان آشکار می شود.

این روزنامه نگار کلمبیایی همچنین از ارائه پیشنهادات تاکتیکی بعضی از بازیکنان کلمبیا به کی روش خبر داد. هرناندز گفت: یکی از این بازیکنان «داوید اوسپینا» بود که با لحن و نیت ملایم و سازنده در شرایط بازی با مربی تیم صحبت می کرد؛ بر خلاف آنچه که گفته می شود بین آنها درگیری رخ داده است. این نادرست است.

هرناندز افزود: آنچه که بین خامس و موریل در زمین اتفاق افتاد قابل توجه نیست ولی بعد از بازی آنها در رختکن با هم درگیر شدند.

این روزنامه نگار درباره وضعیت نیمکت تیم ملی کلمبیا و کارلوس کی روش تاکید کرد: کی روش در حال حاضر جدایی از کلمبیا را ترتیب می دهد. او فقط منتظر پیشنهاد فدراسیون کلمبیا برای رسیدن به یک توافق مالی است.

هرناندز گفت: فدراسیون فوتبال کلمبیا منتظر رینالدو روئدا است. اگر او به کارش در تیم ملی شیلی پایان بدهد، اولین گزینه برای سرمربیگری کلمبیا خواهد بود.

تگ ها


کارلوس کی روش تیم ملی فوتبال کلمبیا خامس رودریگز