ادعای خبرنگارعراقی: ایران – عراق،بدون VAR

در حالیکه پیش از این رسانه های عربی از برگزاری دیدار ایران و عراق با استفاده از فناوری کمک داور ویدیویی خبر داده بودند، اکنون خبرنگار عراقی نظر دیگری دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد که برگزاری دیدار ایران و عراق با استفاده از فناوری کمک داور ویدیویی، به معضل عجیبی تبدیل شده است. شب گذشته روزنامه معتبر بغداد الیوم عراق در خبری مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون های ایران و عراق، به آنها اطلاع داده است بازی روز سه شنبه دو تیم با فناوری VAR برگزار می شود.


این روزنامه حتی مدعی شد که AFC در این نامه بر کیفیت بالای فناوری مورد استفاده در استادیوم خلیفه شهر دوحه تأکید کرده است اما اکنون عمر قحطان خبرنگار عراقی نظر دیگری دارد و معتقد است این بازی بدون VAR برگزار می شود!


این خبرنگار عراقی در توئیتر و فیس بوک خود با اعلام این خبر نوشت: دیدار تیم های عراق علیه ایران بدون VAR برگزار می شود! فناوری کمک داور ویدیویی به دلیل عدم پرداخت هزینه های آن به کنفدراسیون آسیا در دیدار تیم ملی عراق مقابل ایران حضور نخواهد داشت!


البته این خبرنگار عراقی شب گذشته در توئیتر خود خبر داده بود که در بازی روز سه شنبه از فناوری VAR استفاده می شود ولی اکنون در خبر جدیدی که منتشر کرده، مدعی شده است از این تکنولوژی استفاده نمی شود. دیدار ایران و عراق ۱۶ شهریور و از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران و با قضاوت مانینگ داور چینی برگزار می شود.

تگ ها


تیم ملی ایران تیم ملی عراق فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال