ادعای خبرنگار ایتالیایی؛ ۲۴ ساعت تا پیوستن استرا به الشارجه امارات!

پس از حواشی فراوان برای بازگشت آندره‌آ استراماچونی به تیم فوتبال استقلال یک خبرنگار ایتالیایی از بررسی پیشنهاد الشارجه امارات توسط این سرمربی ایتالیایی خبر داد...

به گزارش خبرنگار مدال، پس از سفر آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال به ایتالیا و تلاش مسئولان باشگاه و مدیران ارشد ورزش کشور برای بازگشت سرمربی آبی‌پوشان، دیروز مدیران استقلال مدعی شدند که استراماچونی خواستار امضای قراردادی جدید است که تحقق بندهای آن در توان باشگاه نیست.
پس از این اتفاق استراماچونی و فدریکو پاستورلو مدیربرنامه‌های وی این ادعا را تکذیب کردند و مدعی شدند که تنها به دنبال تحقق تعهدات قرارداد قبلی با باشگاه استقلال هستند.
نکته قابل توجه این است که در این کش و قوس‌ها، فیلیپو خبرنگار نشریه اسپورت ایتالیا مدعی شد استراماچونی سرمربی سابق استقلال تهران در حال بررسی پیشنهاد تیم فوتبال الشارجه امارات است و تا ۲۴ ساعت آینده پاسخ نهایی خود را می‌دهد!
در حالی این خبر توسط خبرنگار ایتالیایی منتشر شده که الشارجه بدون باخت در صدر جدول لیگ امارات قرار دارد و استرا هم بررسی هرگونه پیشنهادی را رد کرده بود.

بیشتر بخوانید:

واکنش مدیربرنامه استرا به اظهارات باشگاه استقلال؛ پایان راه؟ +عکس

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی الشارجه لیگ امارات امیر حسین فتحی علی فتح الله زاده لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال