ادعای خبرورزشی ؛ شجاعی به تیم ملی برمی‌گردد

با تعامل صورت گرفته بین فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پانیونیوس مسعود شجاعی به زودی بار دیگر به تیم ملی برمی گردد و در جام جهانی روسیه حضور خواهد داشت ......

با تعامل صورت گرفته بین فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پانیونیوس مسعود شجاعی به زودی بار دیگر به تیم ملی برمی گردد و در جام جهانی روسیه حضور خواهد داشت.

پس از اتفاقات رخ داده در رقابت های یورولیگ و حضور شجاعی و حاج صفی در ترکیب پانیونیوس مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس گفته شد این دو ملی پوش از تیم ملی محروم خواهند شد. اتفاقی که برای شجاعی رخ داد اما حاج صفی به تیم ملی دعوت شد تا فدراسیون فوتبال ایران مدعی شود عدم دعوت از مسعود ربطی به مسائل سیاسی نداشته است اما با این حال خط خوردن کاپیتان از تیم ملی، دلخوری و نگرانی مسئولان پانیونیوس را هم درپی داشت و غیبت شجاعی برای دومین بار پیاپی در فهرست تیم ملی پس از بازی مقابل نماینده رژیم اشغالگر بازتاب گسترده ای در رسانه های یونان داشت. با این احوال و با وجود روابط تیره بین فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پانیونیوس در پی خط خوردن مسعود از تیم ملی گویا مذاکرات طرفین در پشت پرده نتیجه بخش بوده که پانیونیوس با نشان دادن حسن نیت خود اجازه داد احساس حاج صفی در این برهه زودتر از موعد قانونی اردوی این تیم را به مقصد تیم ملی ترک کند و در دیدار حساس تیمش مقابل لامیا در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر یونان غایب باشد، غیبتی که به قیمت از دست رفتن 3 امتیاز مهم و صدرنشینی لیگ یونان برای پانیونیوس تمام شد. با این اوصاف و با توجه به تعاملات صورت گرفته به نظر می رسد فدراسیون فوتبال ایران هم به زودی برای نشان دادن حسن نیت خود زمینه بازگشت کاپیتان به تیم ملی را فراهم کند. 

 

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال