ادعای خوردبین ; الاهلی را ببریم میتوانیم به فینال برسیم

خوردبین: از سد الاهلی عبور کنیم می توانیم به فینال آسیا برسیم/ امسال هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد این تیم با برتری مقابل الاهلی عربستان می تو ......

خوردبین: از سد الاهلی عبور کنیم می توانیم به فینال آسیا برسیم/ امسال هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد این تیم با برتری مقابل الاهلی عربستان می تواند به فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

به گزارش مدال به نقل از محمود خوردبین در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وضعیت پرسپولیس را بعد از برد مقابل فولاد خوزستان مطلوب خواند و گفت: شرایط خوبی داریم. مهم این بود که بازی اول را هم با برد پشت سر بگذاریم که همین اتفاق هم رخ داد. حالا هم برای بازی با تراکتورسازی آماده می شویم.

وی در مورد بازی پرسپولیس برابر تراکتورسازی در هفته دوم عنوان کرد: برای ما فرقی ندارد که در تهران بازی کنیم یا شهرستان و در هر بازی فقط با هدف برد وارد زمین می شویم. بدون شک تراکتورسازی حریف آسانی نیست، ولی امیدوارم در این بازی هم سه امتیاز را بگیریم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از اینکه خیلی ها امسال هم این تیم را شانس اول قهرمانی می دانند، اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و امسال هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم. البته می دانیم که قهرمان شدن آسان نیست و برای قهرمانی در لیگ باید بیشتر از فصل گذشته تلاش کنیم.

خوردبین در مورد تقابل سرخپوشان با الاهلی عربستان و بازی حساسی که این تیم در لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد، گفت: اگر امکان بازی در استادیوم آزادی وجود داشت به صورت قطعی می گفتم که پرسپولیس صعود می کند، ولی با این حال ما شانس بیشتری نسبت به آنها داریم و تلاش می کنیم تا از این مرحله صعود کنیم. اگر از سد الاهلی صعود کنیم می توانیم به فینال آسیایی برسیم، اتفاقی که وقوع آن برای ما دور از دسترس نیست.

 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال