ادعای دی‌مارتزیو؛ رئیس و هیئت مدیره استقلال در آستانه استعفا

خبرنگار ایتالیایی که ارتباط نزدیکی با آندره‌آ استراماچونی دارد، در گزارشی به جدایی وی از تیم فوتبال استقلال و حواشی پس از آن واکنش نشان داده است...

به گزارش مدال، آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که قراردادش را با استقلال فسخ کرده است و دیگر سرمربی آبی‌پوشان نیست. تلاش‌های مدیران باشگاه استقلال هم تا صبح امروز برای منصرف کردن استراماچونی ثمری نداشته است.
پس از خبر رسمی فسخ قرارداد استراماچونی، جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار نزدیک به این مربی ایتالیایی هم گزارشی را در این ارتباط منتشر کرد. دی‌مارتزیو که در ماه‌های گذشته هم خبرهای اختصاصی از وضعیت استراماچونی منتشر کرده بود، درباره تصمیم این مربی نوشت: «استراماچونی به ماجراجویی در ایران پایان داد و قراردادش را با استقلال فسخ کرد.»
در ادامه این گزارش آمده است: «ماجرای استراماچونی در ایران رسما به پایان رسید. بعد از ماه‌های پر تلاطمی که با تنش‌های زیادی با باشگاه وجود داشت، استراماچونی به خاطر نقض جدی قراردادش از سوی استقلال (در میان این موارد بی‌نظمی در پرداخت هم وجود دارد) آن‌را فسخ کرد. این تصمیم با عصبانیت هواداران مواجه شد تا حدی که رئیس و هیئت مدیره استقلال هم در آستانه استعفا قرار دارند.»
در ادامه این گزارش به موفقیت‌های استراماچونی در استقلال و پیروزی‌های این تیم و صدرنشینی در لیگ برتر اشاره شده و آمده است: «استراماچونی جایزه بهترین مربی آسیا در ماه نوامبر را کسب کرد و با استقلال به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد. علاوه بر این حسرت بزرگی از عدم حضور استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ماه ژانویه وجود داشت.»

بیشتر بخوانید:

استراماچونی ایران را ترک کرد

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی امیر حسین فتحی هیئت مدیره استقلال فسخ قرارداد استراماچونی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال