ادعای روزنامه الیوم؛ ساسی جانشین نوراللهی؟

روزنامه الیوم مصر ادعا کرد که پرسپولیس به دنبال خرید فرجانی ساسی ستاره خط هافبک الزمالک است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این شایعه در حالی منتشر شده که فرجانی ساسی در پایان فصل قراردادی با الزمالک ندارد و می‌تواند به صورت آزاد راهی تیم های دیگری شود اما این که بازیکنی در سطح او از لیگ مصر و تیم الزمالک جدا شود و به پرسپولیس بپیوندد شاید دور از انتظار باشد.

ساسی برچسب ۲.۲ میلیون دلاری را روی خود می‌بیند و باشگاه الزمالک نیز پیشنهاد تمدید قرارداد با این بازیکن را داده که چندان مورد توجه او نبوده است. حسن لبیب مدیر باشگاه الزمالک در این خصوص گفت که آنها به دنبال تمدید با فرجانی ساسی هستند اما «او تلفنش را خاموش کرده» است.

منبع روزنامه الیوم مصر ترانسفر مارکت است که ادعا دارد فرجانی ساسی علاوه بر پرسپولیس با الریان نیز مذاکره کرده و احتمال انتقالش به این تیم قطری بیشتر است. او به دلیل مصدومیت تا دو هفته دیگر نمی‌تواند در ترکیب تیم باشگاهی یا ملی به میدان برود.

پس از اعتراض هواداران الزمالک در خصوص جدایی فرجانی ساسی و ناکامی باشگاه در حفظ او، حسن لبیب دوباره مصاحبه ای را انجام و قول داد که «دور تازه مذاکرات پس از ورود ساسی به مصر و پایان فیفادی انجام خواهد شد» او همچنین گفت که «قرارداد وی افزایش خواهد یافت.»

فرجانی ساسی توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را دارد و نکته جالب این است که نامش برای اولین بار در اطراف باشگاه پرسپولیس شنیده شده و مدیران این باشگاه نیز واکنشی به این شایعه عجیب و خبر دور از انتظار نداشته اند.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال