ادعای روز: فتح‌اله‌زاده لژیونر می‌شود؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت علی فتح اله زاده مدیر سابق استقلال ادعا کرده پیشنهاداتی را برای مدیریت در گرجستان دریافت کرده ......

   به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت علی فتح اله زاده مدیر سابق استقلال ادعا کرده پیشنهاداتی را برای مدیریت در گرجستان دریافت کرده. او در گفتگو با ایلنا مدعی شده به همراه عباس نقدی زاده رئیس سابق کانون هواداران استقلال راهی گرجستان خواهد شد تا بازدیدی از باشگاه های این کشور داشته باشد. مدیرعامل سابق استقلال مدعی شده که چند بازیکن ایرانی را به تیم جدیدش در گرجستان خواهد برد و قصد دارد گادوین منشا را هم به تیمش منتقل کند! اگر این اتفاق بیفتد فتح اله زاده عنوان اولین مدیرعامل ایرانی لژیونر را به خود اختصاص خواهد داد.  

البته به نظر می رسد بیکاری فتح اله زاده در سال های اخیر در انتشار چنین اخباری بی تاثیر نیست. طبق معمول ادعاهای قبلی، این ادعای فتح اله زاده هم کلی و مبهم است و در مصاحبه او از هیچ باشگاهی نام برده نشده است. فتح اله زاده به شکلی خبر از بازدید از باشگاه های گرجستان داده که انگار این باشگاه ها به صف ایستاده و منتظرند تا او یکی از آنها را انتخاب و در آن مشغول به کار شود! قطعا می توان این خبر را هم در کنار اخباری مثل دکترای افتخاری او، کسب لقب شوالیه فوتبال، ادعای پیروزی 8گله استقلال در دربی، وعده چندین باره برای کسب ستاره سوم و ... قرار داد و به آن خندید.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال