ادعای عجیب امباپه در مورد دوم شدن احتمالی PSG

کیلیان امباپه در مورد علت از دست رفتن شانس قهرمانی پی اس جی در لیگ فرانسه صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی شب گذشته توانست با برتری در ضربات پنالتی بر مون پولیه به فینال جام حذفی فرانسه برسد. در این بازی کیلیان امباپه گل های شماره ۳۸ و ۳۹ فصل خود در تمام رقابت ها را به ثمر رساند و نقش مهمی در صعود پاریسی ها ایفا کرد.

پی اس جی هنوز شانس قهرمانی در دو جام را دارد ولی به نظر لیگ فرانسه برای این تیم دور از دسترس شده است. با تساوی اخیر پی اس جی و برتری لیل بر رقیب خود، اکنون به فاصله دو بازی تا پایان فصل، پاریسی ها اختلافی سه امتیازی با صدر دارند.

امباپه معتقد است اگر لوشامپیونا از دست برود، خودشان مقصر اصلی هستند. او به یورواسپورت گفت:« هنوز می توانیم در دو جام قهرمان شویم و فعلا لوشامپیونا را از دست نداده ایم؛ هرچند که کار کمی مشکل شده است. تمرکز روی دو بازی باقیمانده است و امیدوار باقی می مانیم. اگر در نهایت قهرمان نشویم، مقصر اصلی خود ما هستیم. در واقع با تزلزل در چند بازی اجازه دادیم لیل به صدر برسد و شانس بیشتری برای قهرمانی داشته باشد. در هر صورت گفتم که ناامید نیستیم و تا زمانی که شانس باشد، مبارزه خواهیم کرد.»

امباپه ادامه داد:« البته قصد بی احترامی به لیل را ندارم و اگر قهرمان شوند، به شایستگی نیز این عنوان را کسب کرده اند ولی ثبت هشت شکست برای ما در طول یک فصل، اصلا اتفاقی عادی نیست. به همین دلیل می گویم که ضعف ما موجب شده لیل صدرنشین باشد.»

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه لیل