ادعای عجیب بازیکن جوان پرسپولیس درباره کالدرون

آریا برزگر، مهاجم تیم ملی جوانان پس از جدایی کالدرون اعلام کرد در زمان حضور این مربی شرایط خوبی نداشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش ۳، آریا برزگر مهاجم تیم ملی جوانان که در بازی‌های مقدماتی جام ملت‌ها در تهران ارایه گر بازی‌های خوبی بود و گل‌های سرنوشت سازی هم به ثمر رساند توامان مورد توجه تیم‌های استقلال و پرسپولیس قرار داشت، اما در نهایت پیراهن قرمز را بر تن کرد. او در بازی‌های اخیر تیم به بازی گرفته نشد با وجود اینکه جونیور خرید خارجی تیم اصلا نتوانست انتظارات را برآورده کند و شاید اگر بهایی که به جونیور داده شد به آریا برزگر داده می‌شد این بازیکن نگاه‌ها را نسبت به خود تغییر می‌داد.
آریا برزگر حالا بعد از جدایی کالدرون از پرسپولیس به یک حقیقت تلخ اشاره می‌کند. او در خصوص غیبت خود در تمرینات و شرایط روحی و روانی اش در زمان مربیگری کالدرون می‌گوید: «خیلی بیشتر از یک ماه که با تیم تمرین می‌کنم. من قبل از بازی‌های جوانان قرارداد بستم و بعد از آن بازی‌ها با یک وقفه کوتاه در تمرینات حضور داشتم. البته باید بگویم در زمان مربی قبلی شرایط روانی خوبی نداشتم و حالا طوری شده که با کادر فنی جدید می‌خواهم برگردم. اصلاً طوری شده بود که رختکن من را جدا کرده بود.»
طبیعتا این رفتار کالدرون می‌تواند برای هر بازیکنی ناراحت کننده باشد چرا که در فوتبال همه بازیکنان یک تیم در برخوداری از امکانات یکسان هستند. درست بر خلاف قراردادها. با این حال آریا برزگر به خود اجازه بی احترامی به کالدرون را نمی‌دهد و در این باره می‌گوید: «ناراحت نیستم، مربیگری سلیقه‌ای است و هر مربی افکار خاص خودش را دارد. احتمالاً آقای کالدرون هم افکار خاصی درباره من داشته، چون جوان‌های زیادی زیر دستش بودند و شاید می‌خواسته به شیوه دیگری من را رو بیاورد.»
با این حال نمی‌شود منکر شد آریا برزگر یکی از بازیکنانی است که از تغییر در کادر فنی تیم پرسپولیس خوشحال شده است چرا که دست کم الان می‌تواند با همه هم تیمی هایش در رختکن مشترک لباس عوض کند. او از احساس خود در مورد آمدن یحیی گل محمدی این چنین می‌گوید: «از موقعی که کادر فنی تغییر کرد همه چیز برای من بهتر شد. خدا را شکر. من به عنوان سهمیه آزاد می‌توانم هر بازی روی نیمکت بنشینم، اما این بسته به نظر آقا یحیی است که در بازی‌ها باشم یا نه. اول دست خداست و بعد هم به خودمان بستگی دارد. من تلاش می‌کنم تا خوب تمرین کنم و فردا بهتر از دیروزش باشم. البته باید بگویم اینجا در پرسپولیس کار کردن خیلی سخت است به خصوص از نظر روانی. یعنی آدم باید خودش را خیلی بکشد بالا. هم باید از نظر جسمی بالا باشی هم روحی، ولی بیشتر باید به لحاظ روحی ریکاوری بشوی. من سنی ندارم و متولد ۸۱ هستم. قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم خیلی تلاش کردم تا خودم را بالا بکشم، اما وقتی به یک جای بزرگ می‌رسید باید شرایط خیلی خوبی داشته باشید. یکی از خواسته‌های من این است که بتوانم خودم را آنقدر بالا بکشم که فرصت بازی پیدا کنم.»

 

بیشتر بخوانید:

توافق رسمی در مالزی؛ استقلال - الکویت در دوبی برگزار می‌شود

تگ ها


فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال