ادعای عجیب باشگاه تراکتور درباره بلیط فروشی؛ حملات سایبری خارج از کشور

باشگاه تراکتور در یک بیانیه عجیب ادعا کرد که تیم انفورماتیک این باشگاه به دنبال رفع مشکلات ناشی از حملات سایبری خارج از کشور به سایت بلیط فروشی بازی‌های خانگی تراکتور است....

به گزارش مدال، بیانیه منتشرشده توسط باشگاه تراکتور به شرح زیر است:

طبق پیش بینی با آغاز بلیط فروشی بازی «تراکتور – پرسپولیس » حملات سایبری خارج از کشور و بدخواهان این تیم هم شروع شده و باعث ایجاد اختلال در روند خرید بلیط این مسابقه شده است. 

باشگاه تراکتور خدمت هواداران عزیز می‌رساند که به هیچ عنوان نگرانی بابت تهیه بلیط این بازی نداشته باشند و هم اکنون تیم انفورماتیک باشگاه به دنبال رفع مشکل پیش آمده است . 

باتوجه به سئوالات پیش آمده در خصوص بلیط فروشی اینترنتی، به استحضار هواداران می‌رساند که ابتدا بلیط طبقه اول ورزشگاه فروخته می شود و سپس بلیط فروشی طبقه دوم آغاز می‌شود.

هواداران دقت کنند که در صورت پر شدن ظرفیت هر کدام از جایگاه‌ها، دیگر خرید بلیط آن جایگاه امکان پذیر نخواهد بود.

پرینت بلیط خریداری شده نیاز نبوده و هواداران می‌توانند صرفاً با در دست داشتن کارت ملی و یا شناسنامه (در صورت نبود کارت ملی) وارد ورزشگاه شده و در سکوی مورد نظر بنشینند.

به استحضار هوادارانی که هنگام خرید بلیط الکترونیکی به درگاه بانکی هدایت شده و موقع برگشت با پیغام «ثبت نام ناموفق» مواجه شده‌اند، می‌رساند که مبلغ کسر شده از سوی بانک به حسابشان عودت داده خواهد شد. اگر در پنل اعضاء بلیط خود را مشاهده نمی‌کنید، بار دیگر برای خرید بلیط اقدام کنید.

بیشتر بخوانید:

شایعه در تبریز؛ پاداش میلیونی در صورت برد مقابل پرسپولیس

 

تگ ها


بازی تراکتور پرسپولیس بلیت بازی تراکتور حواشی بازی تراکتور بلیت پرسپولیس تراکتور اخبار باشگاه تراکتور پرسپولیس Tractor Tractor-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال