ادعای عجیب: تماس مسی با پپ بعد از شکست تاریخی

دیلی میل فاش کرد لیونل مسی بعد از شکست ۸-۲ بارسا از بایرن مونیخ با پپ گواردیولا تماس تلفنی گرفته و درباره احتمال انتقالش به سیتی صحبت کرده....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه انگلیسی دیلی میل مدعی شد لیونل مسی بعد از شکست ۸-۲ بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان با پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی تماس تلفنی برقرار کرده و درباره احتمال انتقالش به سیتی صحبت کرده. بر اساس این ادعا پپ از شنیدن چنین خبری خوشحال و هیجان زده شده است.

دیلی میل می‌گوید با توجه به پیش زمینه ناراحتی مسی از مدیریت بارسلونا در طول فصل می‌توان دریافت که او بعد از شکست تحقیرآمیز ۸-۲ مقابل بایرن مونیخ آنقدر عصبانی شده باشد که تصمیم گرفته با سرمربی سابقش پپ گواردیولا تماس بگیرد و از قصد خود برای پیوستن به او بگوید.

این روزنامه انگلیسی می‌گوید هدف مسی این بوده که دریابد نظر پپ درباره بازی کردن او در سیتی چیست. که البته پپ از شنیدن حرفهای مسی بسیار خوشحال و هیجان زده شده است.

بر اساس این ادعا سیتی همچنان به جذب لیونل مسی خوشبین است ولی منابع نزدیک به باشگاه می‌گویند به سیتیزن‌ها توصیه کرده اند فعلاً از انجام هر حرکت عجولانه اجتناب کرده و در آرامش منتظر حل و فصل اختلاف مسی و بارسا بمانند.

تگ ها


لیونل مسی پپ گواردیولا منچستر سیتی بارسلونا