ادعای عجیب خامس؛ به زودی بازنشسته می‌شوم

ستالره کلمبیایی سابق رئال و حال حاضر اورتون قصد ندارد تا سنین بالا فوتبال بازی کند....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان ۲۰۱۹ خامس رودریگز پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن، به رئال برگشت اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفت. او که می دانست مورد اعتماد زیدان قرار ندارد، با ناپولی و اتلتیکو وارد مذاکره شد و در نهایت پیشنهاد اتلتیکو برای او جذاب تر بود؛ به خصوص اینکه تمایل داشت در شهر مادرید بماند.

پس از شکست ۷-۳ رئال از اتلتیکو در بازی های پیش فصل، انتقال خامس به اتلتیکو هم منتفی شد. خامس فصل را در ترکیب اصلی رئال شروع کرد ولی پس از یک مصدومیت بد، دیگر نتوانست به ترکیب رئال برگردد.

او تابستان ۲۰۲۰ سرانجام به صورت رایگان از رئال جدا و راهی اورتون شد تا در این تیم به روزهای اوجش برگردد.

خامس در مصاحبه جدید خود ادعای عجیبی را مطرح کرد؛ اینکه چیزی به بازنشستگی اش نمانده است:« در مورد بازنشستگی خیلی فکر نکرده ام و نمی توانم بگویم در چه تیمی به فوتبالم پایان می دهم. اینکه به کلمبیا بر می گردم یا خیر ولی معتقدم دیگر چیزی به بازنشستگی ام نمانده است.

۲۹سال دارم و دیگر چیزی به ۳۰ سالگی نمانده است. من جزو فوتبالیست هایی نیستم که تا سن بالا به بازی ادامه دهم. فعلا اما تمرکزم روی اورتون و تیم ملی است و می خواهم در رده باشگاهی و ملی، چند قهرمانی تجربه کنم. همچنین عاشق یادگیری و نیز کمک به فوتبالیست های جوان هستم.»

تگ ها


تیم ملی کلمبیا خامس رودریگز اورتون فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال