ادعای عجیب؛ خرید بزرگ PSG به دنبال راه فرار!

توتو اسپورت مدعی شد که جان لوئیجی دوناروما خیلی زود به فکر جدایی از پاری‌سن‌ژرمن افتاده است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد جان دوناروما با میلان در پایان فصل گذشته به اتمام رسید و دو طرف برای تمدید با یکدیگر به توافق نرسیدند تا بهترین بازیکن رقابت های یورو نهایتاً از روسونری جدا شود.

بعد از قطعی شدن جدایی دوناروما از میلان شایعاتی پیرامون آینده او و علاقه تیم‌هایی نظیر پاری‌سن‌ژرمن و یوونتوس به جذب این بازیکن مطرح شد اما نهایتاً تیم فرانسوی بود که موفق شد این دروازه بان ملی پوش را به پارک دو پرنس بیاورد.

جان لوئیجی دوناروما امیدوار بود به واسطه درخشش خود در رقابت‌های یورو دروازه‌بان اول پاری سن ژرمن در رقابت‌های فصل جاری باشد اما سرمربی آرژانتینی این تیم یعنی مائوریسیو پوچتینو طی هفته های اخیر بیشتر از کیلور ناواس استفاده کرده به نظر می‌رسد این موضوع باعث ناامیدی دوناروما شده است.

در در همین راستا نشریه تورینی توتو اسپورت گزارشی درباره وضعیت دوناروما منتشر کرده و مدعی شده که این باشگاه و مدیر برنامه‌های او یعنی مینو رایولا به دنبال راه فراری برای این بازیکن هستند و در واقع او قصد دارد خیلی زود PSG را ترک کند؛ همچنین از یوونتوس به عنوان یکی از گزینه های پیش‌روی دوناروما نام برده شده است.

البته این شایعه در حالی مطرح شده که هنوز راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده و بعید به نظر نمی رسد که حتی در صورت علاقه درست بودن چنین خبری، باشگاه پاری سن ژرمن با جدایی دوناروما به این سادگی‌ها موافقت کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال