ادعای عجیب درباره ایده چلسی برای جذب تراشتگن

تلگراف در ادعایی عجیب مدعی شد که باشگاه چلسی احتمالاً پیشنهاد معاوضه کپا آریسابالاگا با مارک آندره تراشتگن را به بارسلونا ارائه خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال ۲۰۱۸ بود که چلسی با یک قرارداد گران قیمت دروازه بان جوان و اسپانیایی اتلتیکو بیلبائو یعنی کپا آریسابلاگا را به خدمت گرفت؛ اتفاقی که باعث شد بسیاری معتقد باشند که چلسی تا چند سال آینده خیال خود را از پست دروازه بانی راحت کرده است.


اوضاع برای دروازه‌بان اسپانیایی اما مطابق انتظار پیش نرفت و او نتوانسته عملکرد خوبی در ترکیب چلسی ارائه دهد تا جایی که طی هفته های اخیر گفته شد فرانک لمپارد هیچ علاقه ای به حفظ کپا ندارد و قصد دارد برای رقابت های فصل آینده یک دروازه‌بان جدید را به خدمت بگیرد.

طی روزهای گذشته صحبت های زیادی در رابطه با علاقه چلسی به جذب دروازه‌بان اسلوونیایی اتلتیکومادرید یعنی یان اوبلاک مطرح شده است اما به نظر می رسد که روخی بلانکو با کمتر از ۱۲۰ میلیون یورو راضی به فروش این بازیکن کلیدی خود نخواهد شد؛ مبلغی که پرداخت آن در شرایط کنونی می‌تواند کار دشواری برای آبی‌های لندن تلقی شود.

از طرف دیگر قرارداد مارک آندره تراشتگن با بارسلونا هنوز تمدید نشده و در همین رابطه تلگراف ادعای عجیبی را مطرح کرده است. بر اساس این گزارش چلسی قصد دارد پیشنهاد معاوضه کپا آریسابلاگا با دروازه‌بان آلمانی بلوگرانا را به باشگاه کاتالانی ارائه دهد؛ پیشنهادی که پذیرفتن آن توسط بارسلونا احتمالا غیر ممکن خواهد بود؛ حتی اگر به گفته تلگراف چلسی قصد داشته باشد مبلغی پول راهم به علاوه کپا به بارسا پیشنهاد دهد.

تگ ها


کپا آریسابالاگا مارک آندره ترشتگن چلسی بارسلونا