ادعای عجیب درودگر در مورد استراماچونی !

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ می‌گوید از انتشار شماره تلفن همراهش در صفحات مجازی هواداری استقلال انتقاد کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، یکی از پرحاشیه‌ترین موضوعات روز فوتبال ایران ممنوعیت خرید بازیکن و مربی خارجی است که در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم تصویب شد تا قابلیت اجرایی بگیرپ و به حالت قانون درآید.  


این قانون که با واکنش منفی تمام باشگاه‌های فوتبال ایران مواجه شده، سرسخت‌ترین مخالفان را در میان هواداران استقلال می‌بیند؛ جایی که زمزمه‌های بازگشت استراماچونی سبب شده تا آنها به هر شکل ممکن تلاش می‌کنند شرایط را برای بازگشت مربی سابقشان فراهم کنند و در این مسیر هشتگی هم در توئیتر با عنوان *استراماچونی را بازگردانید*، به راه انداخته‌اند. 

البته ماجرا از این هم فراتر رفته و مخالفان این قانون با انتشار شماره تلفن همراه جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت و صادق درودگر عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در فضای مجازی مشکلات زیادی را برای این دو مسئول فوتبال ایران که در خط مقدم ترکش‌های این قانون قرار دارند، ایجاد کرده است. 

حالا صادق درودگر با انتشار پستی اینستاگرامی و مخاطب قرار دادن هواداران تیم فوتبال استقلال به موضوع بازگشت استراماچونی اشاره کرده و آن را یک شوی تبلیغاتی دانسته و به تما‌س‌های فراوانی که دریافت کرده نیز پرداخته است. 

محتوای پست صادق درودگر به شرح زیر است.   


«سلام بر هواداران ارزشمند باشگاه پرافتخار استقلال. در این دو روز برخی عزیزان شماره موبایل بنده را در فضای مجازی هواداری باشگاه  منتشر کردند و تلفن ها، پیام های واتس آپ و اس ام اس فراوان برایم ارسال شد که سعی کردم به همه شما عزیزان پاسخ دهم.  نود درصد پیام ها و تماس ها بسیار محترمانه و مسئولانه بود؛ تقریبا پنج درصد  تهدید و الباقی کم لطفی کرده بودند. لازم دانستم توضیح  به همه دوستان بدهم تا نود درصد بنده را شرمنده نسازند، پنج درصد خون خود را کثیف نکنند و الباقی نیز در جهانی که هر حرفی بزنیم به  خودمان برمیگردد، خود و نزدیکان خود را شرمنده نسازند. دوستان یک‌قانون در هیات رئیسه سازمان لیگ و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای همه باشگاهها  مصوب شده است و دلیل آنهم  بدهی انباشته باشگاهها  و هشتاد پرونده باز در فیفاست که یکی از آنها هم شکایت استراماچونی است. معاونین  محترم وزارت ورزش نیز  که فعلا مالکیت و تلاش وافری برای خصوصی سازی دارند  و مسئولیت دو  باشگاه بزرگ‌کشور نیز  با آنهاست  و مشکلات  فوتبال و این دو باشگاه را کاملا می‌دانند، به این موضوع اشاره و تایید نموده اند. داستان استراماچونی واقعا چیست؟ بنده که ندیدم اما دوستانی که شماره موبایل بنده را در بین هواداران پخش می‌کنند،  حتی یک‌عکس از جلسه و ملاقات و مذاکره در زمان بحث در خصوص قرارداد منتشر نموده اند؟ آیا اخبار موثقی از جلسه بیرون آمده است؟ بهتر است مشکلات و بدهی را گردن  فوتبال نیاندازیم. دوستان من، ای کاش فرهاد مجیدی را که در بدترین زمان که هیچ کسی  مسئولیت هدایت تیم را قبول نمی کرد، وفادارانه پا پیش گذاشت،حمایت میکردیم؛ کاش او را که بهترین بازی ها را ارائه نمود و در دو جام در جایگاه بعد از قهرمان قرار  گرفت را متقاعد میکردیم و پدرانه قبل از دیدارهای باشگاههای آسیا مانند ستون استوار از وی حمایت مینمودیم؛ ای کاش چند نفر برای فحاشی به فرودگاه نمی رفتند، ای کاش ما دنبال  معرفی مقصر برای ناکامی ها نمی گشتیم و اشتباهات بیشتری را به خاطر اشتباه قبل مرتکب نمی شدیم.هنوز دیر نشده، شک نکنید متاسفانه استراماچونی به ایران نخواهد آمد و شو اجرا می‌کند. اگر حرف های بازگشت ایشان واقعی بود باید الان در ایران ملاقاتش میکردیم. عزیزان منتشر کننده شماره موبایل، لطف کنید و دعوتنامه رسمی ارسال شده برای بازگشت ایشان  را منتشر نمایید و درخواست رسمی خود را برای فدراسیون فوتبال ایران پس از برگشت ایشان را به این فدراسیون ارسال نمایید. این شیوه ها قدیمی شده لطفا نوآوری داشته باشید.»

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ آندره آ استراماچونی فوتبال ایران فوتبال