ادعای عجیب رئیس اتلتیکو درباره آنفیلد

انریکه سرزو رئیس اتلتیکو معتقد است که ورزشگاه آنفیلد لیورپول تست های فنی را با موفقیت پشت سر نخواهد گذاشت....

به گزارش مدال، اتلتیکو مادرید شب گذشته در یک بازی جذاب و دیدنی توانست با یک گل لیورپول را از پیش رو بردارد. قرمزها که مدافع عنوان قهرمانی اروپا هستند، شب گذشته در وندامتروپولیتانو با گل سائول نیگز بازی را به حریف مادریدی واگذار کردند.

سه هفته بعد بازی برگشت برگزار خواهد شد و شاگردان کلوپ باید این شکست را جبران کنند تا بتوانند راهی دور بعدی شوند.

انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو یک روز پس از پیروزی خیره کننده تیمش برابر قهرمان اروپا گفت:« همه از این پیروزی خوشحالیم. چند روز پیش اتلتیکو را تیمی مرده می پنداشتند ولی حالا می گویند اتلتیکو از همیشه زنده تر است. می گفتند سیمئونه اخراج خواهد شد ولی باید بگویم که سیمئونه در صورت شکست هم با ما می ماند. او یک  مربی بسیار بزرگ است و سال های زیادی به کار در اتلتیکو ادامه خواهد داد. از این پیروزی بسیار خوشحالیم ولی هنوز بازی برگشت باقیمانده است. خوشبختانه توانستیم به بهترین فرم خودمان برسیم و این بهترین خبر ممکن است.»

بازی در آنفیلد:« آنفیلد ورزشگاه باشکوهی است و بازی در آن بسیار دشوار ولی این ورزشگاه خیلی قدیمی است و مطمئنم تست های فنی را با موفقیت پشت سر نخواهد گذاشت.»

بیشتر بخوانید:
لیونل مسی در راه هالیوود؟
اتهام بزرگ به مارادونا؛ مصرف مواد مخدر روی نیمکت!

تگ ها


انریکه سرزو اتلتکیومادرید لیورپول لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان لیورپول اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-لیورپول UEFA Champions League فوتبال