ادعای عجیب؛ ساری از گواردیولا بهتر است!

دنیلو مدافع باشگاه یوونتوس باور دارد مائوریتسیو ساری سرمربی فعلی بانوی پیر به پپ گواردیولا سرمربی نامدار و اسپانیایی منچسترسیتی شباهت زیادی دارد و حتی مربی ایتالیایی را برتر از سرمربی اسپانیایی دانست....

به گزارش مدال، دنیلو در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی از منچسترسیتی به یوونتوس پیوست و حالا در مصاحبه با «Globo Esporte» درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است.

او درباره اشتیاق هواداران گفت: «هواداران اشتیاق بیشتری در ایتالیا دارند. من از این مسئله لذت می‌برم. آنها در خیابان ما را متوقف می‌کنند. کم‌کم شهر را می‌شناسم و احساس خوبی دارم. در ایتالیا فرهنگ متنوعی است و در تورین همه نوع غذا پیدا می‌شود.»

دنیلو درباره فلسفه «مائوریتسیو ساری» سرمربی یوونتوس نیز به صحبت پرداخت و ادعایی عجیب به زبان آورد: «در لیگ برتر انگلیس فشردگی بالاتر بود. در ایتالیا مسائل تاکتیکی بیشتر است. ساری ایده‌هایی مدرن دارد و می‌خواهد توپ را حفظ کنیم. او دوست دارد خط دفاعش بالا باشد. ساری و گواردیولا بسیار در ایده‌هایشان به هم شباهت دارند. آنها نحوه بازی حریف را مطالعه می‌کنند و همه شرایط را پیش‌بینی می‌کنند. البته معتقدم ساری به دلیل اینکه به بازیکنان خود آزادی عمل بیشتری می‌دهد، از پپ نیز بهتر است.»

بیشتر بخوانید:

بایرن برای بازگرداندن گواردیولا دست به کار می‌شود

تگ ها


مائوریتسیو ساری پپ گواردیولا ساری گواردیولا شباهت ساری به گواردیولا دنیلو یوونتوس بیانکونری بانوی پیر منچسترسیتی سیتیزن‌ها لیگ برتر انگلیس سری آ فوتبال جهان مائوریتسیو ساری جوزپ گواردیولا دنیلو منچستر سیتی یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال