ادعای عجیب سعید آذری: به بازیکنان‌مان گفتیم تیم امید را ترک کنند!

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد اصرار سازمان لیگ برای برگزاری دیدار برابر استقلال و غیبت سه بازیکن این تیم به دلیل حضور در تیم فوتبال امید صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در حالی که مدیران باشگاه استقلال و فولاد خوزستان تاکید کرده‌اند به خاطر داشتن بازیکن در تیم امید نمی‌خواهند روز جمعه این هفته به مصاف هم بروند، مسئولان سازمان لیگ هم بارها در واکنش گفته‌اند که این مسابقه تحت هر شرایطی برگزار می‌شود.
سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد در این خصوص گفت: آقای بهروان (مشاور سازمان لیگ) اخیرا اظهار کرده که بازی استقلال و فولاد تحت هر شرایطی برگزار می‌شود. ما در تیم امید سه بازیکن یعنی زامهران، آغاسی و نجاریان را داریم که مقدمات بازگشت آنها را از تایلند فراهم کرده‌ایم. در تلاش هستیم این بازیکنان را فردا به ایران برگردانیم تا به بازی روز جمعه با استقلال برسند.
مدیرعامل فولاد ادامه داد: ظاهرا عزیزان ما در سازمان لیگ عنوان کرده‌اند که بازیکنان تیم امید شامل قانون به تعویق انداختن مسابقات یک تیم در لیگ برتر نمی‌شوند. این مصوبه ایراد دارد. اصلا بحث تیم امید یا بزرگسال هم نیست. هر تیمی که سه بازیکن اصلی‌اش در تیم ملی ایران حضور داشته باشد، نباید در لیگ بازی کند. همانطور که گفتم در حال هماهنگی برای بازگرداندن این سه بازیکن هستیم.
آذری تصریح کرد: اگر سه بازیکن ما از تایلند به ایران برگردند، در موعد مقرر با استقلال بازی می‌کنیم. ما تلاش داشتیم به تیم ملی کمک کنیم. هم خودم قهرمان ملی بوده‌ام و هم جواد نکونام سرمربی تیم. حس ملی و همکاری به تیم‌های کشورمان داریم ولی وقتی می‌بینیم به این حس میهن‌پرستی بی‌توجهی می‌شود، دنبال حق و حقوقمان می‌رویم. گویا به حال آقایان در سازمان لیگ این چیزها فرقی نمی‌کند.
مدیرعامل فولاد در پایان گفت: با بازگرداندن بازیکنانمان از تیم امید، روز جمعه با استقلال بازی خواهیم کرد.
تیم فوتبال امید ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک باید روز چهارشنبه با تیم چین بازی کند. تیم ایران هنوز روی کاغذ شانس صعود دارد.

بیشتر بخوانید:

کنایه خلیل زاده به آذری؛ مدیران استقلال همگی سرشناس هستند

تگ ها


فولاد خوزستان سازمان لیگ سعید آذری تیم فوتبال امید ایران حمید استیلی قهرمانی زیر 23 سال آسیا لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال