ادعای عجیب و جنجالی بازیکن سابق تراکتور

کنستانت بازیکن فصل گذشته تراکتور که فصل گذشته نتوانست برای این تیم به میدان برود مدعی شد مشکل پزشکی نداشته است....

کوین کنستانت شایعه بیماری خود را رد کرد و عنوان کرد تمامی مدارک پزشکی لازم را به فیفا ارسال کرده است.

به گزارش مدال، کوین کنستانت، بازیکن سابق میلان که در فصل قبل به تراکتور پیوست به دلیل مشکلات جسمانی، قراردادش با این تیم تبریزی به حالت تعلیق در آمد. اکنون این بازیکن مدعی است که باشگاه تراکتور درباره او شایعه ایجاد کرده است و او آماده بازی کردن است و مشکلی ندارد.

در همین ارتباط بقازیکن سابق تیم میلان ایتالیا گفت: گفته شد که من مشکل قلبی دارم و نمی‌توانم فوتبال بازی کنم ولی تمام این مسائل دروغ است. من در ژانویه ضربان قلب نامنظم داشتم و به فرانسه برگشتم و به دقت این آزمایش ها را انجام دادم و مشکل خاصی نبود. دکتر به من گفت که مشکل من به خاطر استرس زندگی شخصی‌ام است. حتی این تست‌ها و آزمایش‌ها را بار دیگر تکرار کردم تا مطمئن شوم و الان می‌توانم فوتبال بازی کنم و مشکلی نیست.

او در ادامه گفت:  قراردادم را با تراکتور فسخ کردم چون آنها این شایعه را به راه انداختند. آنها پیشنهاد قراردادی به من دادند که نتوانستند به آن پایبند باشند و برای اینکه قرارداد من را فسخ کنند، این شایعات را منتشر کردند. من با فیفا تماس گرفتم و تمام مدارک پزشکی لازم خود را برای آنها فرستادم تا نشان دهم شرایط خوبی دارم. الان منتظر پیشنهادهای جدید هستم. نمی خواهم خودم را محدود به کشورهای آسیایی کنم. می توانم در لیگ فرانسه یا لیگ دو و یا لیگ دسته یک انگلیس بازی کنم و منتظر یک پیشنهاد جذاب و خوب هستم.

اخبار مرتبط:
صادقیان: یک مهاجم خارجی جذب می‌کنیم/ مذاکرات 6 ساعته با اسدی داشتیم

تگ ها


تراکتور اخبار تراکتور بازیکنان تراکتور کوین کنستانت فیفا Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال