!ادعای عجیب یک نماینده مجلس ; با دو بازیکن ایرانی برخورد شود

رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: اگر بازیکنان ایرانی خبط و خطایی انجام دادند، مسئولان مربوطه در فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان رسیدگی و نتیجه آن را به افکار عمومی اعلام کنند ......

رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: اگر بازیکنان ایرانی خبط و خطایی انجام دادند، مسئولان مربوطه در فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان رسیدگی و نتیجه آن را به افکار عمومی اعلام کنند.

محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با به گزارش مدال به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به بازی دو فوتبالیست ایرانی با تیمی از رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: در هر صورت این بازیکنان باید هوشیارتر عمل می کردند یعنی وقتی از منظر مردم و انقلاب ما، رویارویی با صهیونیست ها خوشایند و خوب نیست و امری مطرود محسوب می شود، اینها هم باید این ملاحظه را داشته باشند.

وی افزود: ورزشکاران برای ما محترم هستند و در عین حال اگر خبط و خطایی هم انجام گرفته مسئولان مربوطه در فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان رسیدگی و نتیجه آن را به افکار عمومی اعلام کنند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: آموزش های حقوقی برای این افراد روشن است و این آموزش ها امری ضروری برای بازیکنان است به نحوی که اگر می خواهند در خارج از کشور هم قراردادهایی را منعقد کنند _از جمله همین مواردی که جنبه سیاسی هم پیدا می کند_ باید جنبه حقوقی آن هم مورد توجه قرار گیرد و در قراردادهایشان ذکر شود.

تابش در ادامه عنوان کرد: در این قضیه هم نباید احساساتی عمل شود به هر حال یا خبط و خطا کردند و یا ممکن است به اجبار طبق قرارداد مسابقه داده باشند.

عضو هیأت رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در خاتمه یادآور شد: در هر صورت آنها بچه های ایران و وطن ما هستند و برایمان عزیزند و اگر خبط و خطایی هم از سوی آنان صورت گرفته باید متناسب با آن خطا باید با آنها برخورد شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال