ادعای غیر ممکن و نشد درباره هالند!

سرمربی تیم ملی نروژ یک ادعای باورنکردنی را در مورد ارلینگ هالند مطرح کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، اخیرا تصاویری از ارلینگ هالند منتشر شده که نشان می‌دهد او در روزهای پنجشنبه و جمعه در یک کلوپ شبانه واقع در ماربلا حضور داشته است.

در ویدئوهای منتشر شده در اینستاگرام می توانیم چند صد نفر را در یک کلوپ شبانه، نزدیک به هم و در حالی که به همراه ستاره نروژی در حال رقص و پایکوبی هستند مشاهده کنیم.

اما مشاهده این تصاویر از ارلینگ هالند باعث شد که انتقادات زیادی نسبت به او مطرح شود. با این حال استوله سولباکن، سرمربی تیم ملی نروژ امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی به دفاع از ستاره تیمش پرداخت.

در حالی که خبرنگاران از ارلینگ هالند بابت زیر پا گذاشتن پروتکل ها در شرایط بحرانی کنونی انتقاد کردند، سولباکن در پاسخ به آنها گفت: " او یک بازیکن جوان است که در یک دوره رقابت طولانی و با فشار بسیار زیادی بازی می کند. او به تمام پروتکل های مربوط به ویروس کرونا پایبند است و تا به حال ۶۴۲۸ تست منفی داشته است.

بعضی افراد دیگر زندگی را به خود سخت کرده اند. ارلینگ هالند کاملا خوب است، انگیزه های بالایی دارد و به کرونا هم مبتلا نیست‌."

این صحبت‌ها در حالی از سوی سرمربی تیم ملی نروژ مطرح شده که حالا ژان پیتر سالتوت، مفسر ورزشی به شدت نسبت به این دفاعیه سولباکن از هالند واکنش نشان داده است. او گفت: " این نشان می‌دهد که به هالند در تیم ملی جایگاه ویژه‌ای داده شده است. مربی نمی‌تواند بگوید که گردش در شهر درست چند روز قبل از اردوی تیم ملی کار درستی است. تجمع در شهرهای پرجمعیت با پروتکل های یوفا مطابقت ندارد."

اما مسئولان بهداشتی در نروژ ادعا کرده‌اند که آنها در مسائل فردی ورود نمی‌کنند و اگر نقض قوانین در این زمینه وجود داشته باشد یوفا و یا فدراسیون فوتبال نروژ باید در این باره تصمیم‌گیری کنند.
قرنطینه شدن در هتل یکی از ابتدایی ترین مسائلی است که افراد بعد از سفر به یک شهر باید آن را رعایت کنند؛ موضوعی که به وضوح توسط ارلینگ هالند نقض شد و باید دید که آیا ستاره نروژی با جریمه ای روبرو خواهد شد یا خیر.

گفتنی است هالند در فصلی که گذشت نمایش‌های درخشانی را در ترکیب دورتموند ارائه داد و حالا یکی از امیدهای تیم ملی نروژ در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز محسوب می‌شود.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال