ادعای غیر منتظره؛لاپورتا به دنبال بازگرداندن گواردیولا

در برنامه تلویزیونی شب گذشته الچرینگیتو یکی از کارشناسان مدعی شد خوان لاپورتا به دنبال بازگرداندن پپ گواردیولا به بارسلونا است....

به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا بعد از رقم زدن یک دوران شگفت انگیز در بارسلونا و کسب تمام جام های ممکن با این تیم، در سال ۲۰۱۲ از باشگاه کاتالانی جدا شد. او بعد از بارسا هدایت بایرن مونیخ را بر عهده گرفت و از سال ۲۰۱۶ تا به حال نیز در منچسترسیتی مربیگری می کند.

در سال‌های اخیر و به خصوص بعد از نتایج ناامید کننده بارسلونا، صحبت هایی در رابطه با احتمال بازگشت پپ گواردیولا به این تیم مطرح شد اما او در مقاطع مختلف اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای حضور دوباره در این باشگاه ندارد. در واقع گواردیولا به نوعی تاکید کرد که بازگشتی به بارسلونا در کار نخواهد بود.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد که بارسلونا رفته رفته در حال بازگشت به روزهای خوب خود با رونالد کومان است. آنها اخیراً به مقام قهرمانی کوپا دل‌ری دست یافتند و در لالیگا نیز شرایط به گونه ای رقم خورده که بارسا از شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی برخوردار است.

با این همه در برنامه تلویزیونی الچرینگیتو ادعای عجیبی مطرح شده است. پپه استرادا، یکی از کارشناسان این برنامه مدعی شده که خوان لاپورتا به دنبال بازگرداندن پپ گواردیولا به بارسلونا است.
در واقع لاپورتا و گواردیولا از رابطه بسیار خوبی با یکدیگر برخوردار هستند اما با وجود اظهار نظرهای قبلی پپ بعید به نظر می رسد که او برنامه ای برای بازگشت به بلوگرانا داشته باشد.

تگ ها


لاپورتا پپ گواردیولا منچستر سیتی