!ادعای فوتبالیست پیشین ایران ; شجاعی و حاج‌صفی به شهدا بی‌احترامی کردند

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: هادی آهنگران در خصوص حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در دیدار مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس، اظهار داشت: اقدام این بازیکنان اصلا خوب نبود و آنها به آرمان های 80 میلیون جمعیت ایران و شهدا بی احترامی کردند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: هادی آهنگران در خصوص حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در دیدار مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس، اظهار داشت: اقدام این بازیکنان اصلا خوب نبود و آنها به آرمان های 80 میلیون جمعیت ایران و شهدا بی احترامی کردند. بحث عدم حضور  نمایندگان ایران مقابل نمایندگان رژیم غاصب اسرائیل از سال 1348 مسئله بوده و آن زمان با حضور هاپوئل اسرائیل در ایران ما قصد بازی مقابل این تیم را نداشتیم.

وی افزود: آن زمان رژیم شاهنشاهی از اسرائیل حمایت می کرد اما مردم و ورزشکاران با این اقدام مبارزه می کردند ولی نمی دانم در شرایط فعلی چطور این بازیکنان قبول کردند مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس به میدان بروند. امثال حاج صفی و شجاعی نباید فراموش کنند از کجا و چه شرایطی به موقعیت فعلی رسیدند و هر چه درآمد و اعتبار دارند از فوتبال ایران است. آیا این بازیکنان که پول های زیادی از فوتبال ایران به دست آوردند تا به حال اقدامی برای مردم انجام داده اند که حالا به خود اجازه می دهند مقابل رژیم غاصب صهیونیستی به میدان بروند؟

بازیکن یپیشین فوتبال ایران تاکید کرد: با اقدام این بازیکن دل مردم آتش گرفت و که اگر این نفرات به نظام جمهوری اسلامی اعتقاد داشتند و پایبند بودند نباید مقابل آنها بازی می کردند. در سالیان اخیر بیش از 200 ورزشکار مقابل نمایندگان رژیم غاضب صهیونیستی به میدان نرفتند و حتی قید مدال طلای جهان و المپیک را زدند اما این نفرات به خاطر پول این کار را نکردند.

آهنگران با تاکید بر برخورد سفت و سخت با این بازیکنان یادآور شد: شجاعی و حاج صفی آخر فوتبال خود هستند و اگر هر باشگاهی در ایران این نفرات را بپذیرد مرتکب خیانت شده است. تیم ملی نیز باید برای همیشه آنها را کنار بگذارد و مطمئن باشید با نبود آنها هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. من با کی روش اختلاف سلیقه دارم اما او در این سالیان اخیر نشان داده که نبود هیچ بازیکنی به تیم ملی لطمه نزده است. شجاعی که کاملا به پایان فوتبال خود نزدیک شده است اما حاج صفی شرایط بهتری دارد ولی با این وجود با توجه به اقدام آنها نباید دیگر در تیم ملی جایی داشته باشند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال