ادعای فوق جنجالی گرشاسبی: از بالا گفتند به صلاح نیست پرسپولیس موفق شود

گرشاسبی در یک گفتگوی صوتی گفت: از بالا گفتند دیگر به صلاح نیست پرسپوليس و برانکو به موفقیت ادامه دهند!...

به گزارش مدال، برانکو یکی از مربیان موفق تاریخ فوتبال ایران است که در زمان حضورش در پرسپولیس به تمام جام‌های داخلی دست یافت و با دست‌های بسته و کمبود بازیکن مسیر بزرگی تا فینال لیگ قهرمانان آسیا داشت.
با این حال، پس از دبل قهرمانی سرخ‌ها در فصل گذشته، زمزمه‌های خروج او از پرسپولیس شنیده می‌شد و در نهایت ایران را ترک کرد. حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق پرسپولیس شب گذشته در گفتگویی با کانال هواداران پرسپولیس اظهاراتی درباره برانکو داشته که جای تامل زیادی دارد.
گرشاسبی در این گفتگوی صوتی گفت: «از بالا گفتند دیگر به صلاح نیست پرسپوليس و برانکو به موفقیت ادامه دهند!»  

برای شنیدن فایل صوتی مصاحبه اینجا کلیک کنید.


گرشاسبی در حالی چنین ادعای سنگینی را مطرح کرده که هیچ نشانه ای از این افراد نداده و فقط با اعلام واژه "بالا دستی ها"به نوعی توجهات را به سمت وزارت ورزش معطوف کرده است.
در این میان باید پرسید این افراد چرا مسیر موفقیت‌آمیز این باشگاه را نمی‌خواستند؟ پرسپولیس در دوران مربیگری برانکو به اوج اقتدار خود رسید و با ثبات کافی جام‌های زیادی را فتح کرد و حتی چند ماه حقوق نگرفت، اما بی‌مهری‌های این باشگاه را تحمل کرد.
پرداخت حقوق وی و دستیارانش که به خاطر ارزش پول کشورمان سخت‌تر شده بود، یکی از دلایل رفتن برانکو اعلام می‌شد اما بازهم این باشگاه در زمان مدیریت «ایرج عرب» می‌توانست با این مربی محبوب کروات به توافق برسد و اجازه ندهد دوران بی‌ثباتی به یکی از باشگاه‌های پرطرفدار آسیا بازگردد، با این حال اما این اتفاق رخ نداد تا بسیاری از هواداران پرسپولیس مدعی باشند که ایرج عرب گزینه‌ای بود تا نقش ترمز را برای ادامه موفقیت در این باشگاه مردمی ایفا کند.
به هر روی انتشار این فابل صوتی می تواند موج جدیدی را در فوتبال ایران ایجاد کند.آن هم در حالی که مسئولان باشگاه پرسپولیس و کالدرون در تمام مصاحبه های اخیرشان مدعی هستند که محرومیت های اخیر پرسپولیس و روند داوری ها در جریان بازی های رقبای مستقیم پرسپولیس عادی نیست!

 

بیشتربخوانید:

انصاری‌فرد: همه چیز علیه پرسپولیس است

تگ ها


ادعای جنجالی گرشاسبی تاکید بالادستی ها به عدم موفقیت پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال