ادعای مادر رابیوت؛ پسرم در سیاه‌چال پی‌اس‌جی است.

آدرین رابیو از چندماه قبل تا امروز در هیچ یک از مسابقات پاریسن ژرمن به میدان نرفته و به دلیل امضا نکردن برگه تمدید قرارداد با باشگاه پاریسی کنار گذاشته شده است ......

آدرین رابیو از چندماه قبل تا امروز در هیچ یک از مسابقات پاریسن ژرمن به میدان نرفته و به دلیل امضا نکردن برگه تمدید قرارداد با باشگاه پاریسی کنار گذاشته شده است. چندی پیش بعد از شکست 3-1 پاری سن ژرمن مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان، باشگاه فرانسوی، حضور رابیو را به خاطر دیده شدن در یک کلاب شبانه به حالت تعلیق درآورده بود. حالا ورونیک رابیو، مادر آدرین در گفتگو با نشریه فرانسوی اکیپ از پسرش دفاع کرده و به تندی به باشگاه پاری سن ژرمن حمله کرده است.

 مادر رابیو به اکیپ گفت:« مقامات پاری سن ژرمن نمی‌دانند ریتم زندگی یک فوتبالیست چیست؟ یک فوتبالیست وقتی بازی می‌کند شغلش را انجام می‌دهد و وقتی تمرین می‌کند وظیفه‌اش را انجام می‌دهد ولی بقیه زندگی او ریتم خاص خودش را دارد. آدرین هیچ خطایی نکرده. نمی‌شود از او انتظار داشت که زمان‌های بیکاری‌اش را برود و سفالگری کند. او باید به خودش برسد و کمی هم زندگی کند. از آدرین انتقاد می‌کنند که بیرون رفته ولی نمی‌گویند که به او اجازه بازی نمی‌دهند. اینها با هم در تضاد است. هیچکس نمی‌تواند آدرین را با آن همه شور و انرژی زندانی کند. من از این ماجرا خیلی ناراحتم.»

مادر آدرین رابیو در پاسخ به این سوال اکیپ که آیا پسرش به دلیل کنار گذاشته شدن از ترکیب اصلی PSG احساس می‌کند در این باشگاه زندانی شده است گفت: «نه، حس نمی‌کند. آدرین واقعاً زندانی است. حتی می‌توانم بگویم PSG او را به گروگان گرفته است. به زودی او را به سیاهچال می‌اندازند و کمی آب و نان خشک جلویش می‌گذارند.»

 

 

تگ ها


آدرین ربیو پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال