ادعای مارکا : جونیت جاکر داور اتلتیکو -رئال مادرید

جونیت چاکر، داور ترکیه ای معروف، قضاوت بازی برگشت تیم های اتلتیکو و رئال مادرید را بر عهده خواهد داشت ......

جونیت چاکر، داور ترکیه ای معروف، قضاوت بازی برگشت تیم های اتلتیکو و رئال مادرید را بر عهده خواهد داشت ...

جونیت چاکر، داور ترکیه ای معروف، قضاوت بازی برگشت تیم های اتلتیکو و رئال مادرید را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، چهارشنبه شب، رئال و اتلتیکو در ویسنته کالدرون بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد. در بازی رفت، رئال 3-0 پیروز شده و شانس بسیار بالایی برای صعود به فینال دارد.

 با وجود اینکه یوفا امروز اسامی داوران بازی رئال و اتلتیکو را اعلام خواهد کرد؛ ولی رسانه های ترکیه ای ادعا کرده اند که چاکر، داور اول این مسابقه مرگ و زندگی خواهد بود.

او پیش از این 6 بار برای رئال داوری کرده است که در آنها رئال 4 بار پیروز شده و 2 بار نیز به تساوی دست یافته است. آخرین قضاوت او برای رئال به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل جاری بر می گردد که رئال در زمین ناپولی 1-3 پیروز شد.

 فصل گذشته نیز چاکر داور بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان بین سیتی و رئال مادرید بود که 0-0 خاتمه یافت. قضاوت چاکر در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان سال 2013 بین یونایتد و رئال نیز فراموش نشدنی است. او با اخراج غیرمنصفانه نانی، به نوعی باعث حذف شیاطین سرخ شد.

 چاکر یک بار هم برای اتلتیکو قضاوت کرده که به بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته بر می گردد. اتلتیکو 2-1 بازی را به بایرن باخت ولی در نهایت راهی فینال شد.