ادعای مارکا؛ لحظه‌شماری برای جدایی گرت بیل از رئال

ستاره ولزی به احتمال فراوان در تابستان مادرید را ترک خواهد کرد...

ستاره ولزی به احتمال فراوان در تابستان مادرید را ترک خواهد کرد

به نظر می‌رسد در تابستان باید منتظر انتقال بیل به تیمی دیگر باشیم.

به گزارش مدال، رئال مادرید شب گذشته در برنابئو به زحمت و با گل دقایق پایانی کریم بنزما توانست تیم ته جدولی اوئسکا را 3-2 شکست دهد. در این بازی نیز گرت بیل از ابتدا در میدان حاضر بود و تا به انتها نیز در زمین باقی ماند اما نمایش او دور از انتظار بود.

دقیقا در سالی که بیشترین انتظار از گرت بیل می رفت و بسیاری معتقد بودند که او می تواند تا حدی جای رونالدو را پر کند، این اتفاق نیفتاد و بیل خاموش تر از همیشه به نظر می رسد. او شب گذشته برابر اوئسکا یکی از ضعیف ترین بازی های خود برای رئال در برنابئو را به نمایش گذاشت و هواداران رئال بارها و بارها او را با سوت های اعتراضی جریمه کردند.

بیل هفته هاست که این حس را متنتقل می کند که فصل آاخر حضورش در رئال را پشت سر می گذارد و از رئال دور و دورتر می شود. دوران حضور او در برنابئو به پایان نزدیک است و تابستان باید منتظر جدایی او باشیم.

پس از بازگشت زیدان، رئال دو بازی برابر سلتا و اوئسکا انجام داده و در هر دو گرت بیل از ابتدا در میدان حضور داشته اما پالس های مثبتی از او مشاهده نشده است. به نظر می رسد که در زمین، ارتباط او با هم تیمی هایش قطع شده و در معدود صحنه هایی از او حرکات جالب توجهی دیده می شود.

برابر اوئسکا او نیمه اول را در سمت راست و نیمه دوم را در سمت چپ زمین حاضر بود ولی بازی او بسیار پرنوسان بود.

هرچند بیل روی دو سانتر بیرون پا در دو گل رئال نقش مستقیم داشت ولی هواداران رئال از توقع بسیار بالاتری دارند. او در نیمه اول و پس از اینکه یک ضربه کاشته را به آسمان زد، با سوت های اعتراضی مواجه شد و در نیمه دوم وقتی نتوانست یک پاس ساده را به مارسلو بدهد، شدت اعتراضات بیشتر نیز شد.

گرت بیل؛ بازیکنی که بیشترین انتظارات در فصل جاری از او می رفت، تبدیل به یکی از ضعیف ترین های فصل شده و صبر هواداران رئال نیز لبریز شده است.هر اندازه کریم بنزما توانست نگاه ها به سمت خود را تغییر دهد، در عوض ستاره ولزی از هواداران دور و دور تر شد و اکنون بسیاری منتظر جدایی او هستند

هرچند ایجنت او اخیرا عنوان کرده است که بیل قصد جدایی ندارد و اینکه هواداران رئال باید بوسه بر پاهای او بزنند اما با وضعیت کنونی، مشکل بتوان تصور کرد که بیل فصل بعد نیز با پیراهن رئال در میادین حاضر باشد.