ادعای مارکا؛ معارفه بی‌تماشاگر در انتظار آنتوان گریزمان

باشگاه بارسلونا در نظر دارد تا مراسم معارفه آنتوان گریزمان را برای جلوگیری از ایجاد حواشی، بدون تماشاگر برگزار کند...

معارفه آنتوان گریزمان در بارسا بدون حضور هواداران این باشگاه انجام خواهد شد.

به گزارش مدال، به نقل از مارکا، دیگر چیزی تا رسمی شدن انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا نمانده است. بارسا تا فردا یا نهایتا دوشنبه، 120 میلیون یورو بند فسخ این بازیکن را پرداخت خواهد کرد. اگر تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده، به علت تلاش بارسا برای پیدا کردن بهترین راه حل برای پرداخت این پول است تا کمترین ضرر مالیاتی به گریزمان و باشگاه وارد شود. اگر این مبلع تا فردا واریز شود، شنبه رسما از گریزمان در بارسا رونمایی خواهد شد و او یکشنبه در تمرینات پیش فصل حضور خواهد یافت. مراسم معارفه گریزمان تحت هر شرایطی بدون تماشاگر خواهد بود.

از یک سو زمین چمن نیوکمپ برای بازسازی تخریب شده و از سوی دیگر باشگاه دوست ندارد مراسم معارفه او با حاشیه همراه باشد. هنوز بسیاری از هواداران بارسا از گریزمان به خاطر اتفاق سال گذشته دلخور هستند. او که با بارسا به توافق رسیده بود، در نهایت با انتشار یک مستند جنجالی خبر از تمدیدش با اتلتیکو مادرید داد که خشم بارسایی ها را به دنبال داشت. یک گزینه دیگر برای معارفه با تماشاگر گریزمان، برگزاری این مراسم در مینی استادی بود اما این ورزشگاه کوچک نیز درگیر یک برنامه فوتبالی دیگر است.

تا به اینجا شاهد دو مراسم معارفه در بارسا بوده‌ایم. اولی فرنکی دی یونگ که با حضور 20 هزار هوادار در نوکمپ برگزار شد و دومی نتو که بدون تماشاگر بود.

اخبار مرتبط:

مدافع فصل پیش بارسلونا راهی سامپدوریا می‌شود

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان معارفه گریزمان نیوکمپ آنتوان گریزمان بارسلونا اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال