ادعای مدیرعامل استقلال تکذیب شد/حمیداوی: خودمان دنبال حل مشکلمان بودیم

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته در برنامه ورزش و مردم مدعی شد این باشگاه در جریان رسیدگی به پرونده پرو پئیچ در فیفا، مشکل تیم پدیده شهر خودرو را نیز حل کرده است. فتحی گفته بود: «این ماجرا به نام ما شد به کام پدیده.»...

به گزارش مدال، اما مالک باشگاه پدیده شهر خودرو به این صحبت های فتحی واکنش نشان داد و در این خصوص گفت: از آقای فتحی متعجب هستم. ایشان از دوستان ما است و برایش احترام قائلم ولی ما آبان ماه سال گذشته بود که قبل از اقدام به خرید تیم پدیده، از فیفا بابت بدهی ها استعلام کردیم. روال خرید یک باشگاه همین است که استعلام های لازم صورت بگیرد. ما همان موقع به توافق رسیده بودیم.

وی افزود: حتی نامه هایی که به فیفا زدیم و پاسخ فیفا قابل ارائه است. همان موقع به فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کردیم فوتبال سیاسی نیست ولی شما سیاست را درگیر ورزش می کنید و پولمان را نمی دهید.

مالک باشگاه شهر خودرو یادآور شد: ما حتی فروردین امسال هم دوباره این ماجرا را پیگیری کردیم. ما دنبال مشکل خودمان بودیم. آقای فتحی دیروز از باشگاه ما به عنوان «آقای پدیده» یاد کرد که احتمالاً منظورشان همان شهر خودرو بوده است. باید بگویم ایمیل هایمان موجود است.

حمیدوای در پاسخ به این سئوال که با این حساب ادعای مدیرعامل استقلال درباره شهر خودرو صحت ندارد؟ گفت: مدارک ما قابل ارائه است. هم آبان سال گذشته استعلام کردیم و هم فروردین امسال به فیفا ایمیل زدیم. به فیفا گفتیم طلب پراهیچ را تهاتر کند که اعلام کردند نمی توانیم. اینکه آقای فتحی الان می گوید ما این کار را کردیم خیر؛ اینطور نیست. ما فروردین ماه موافقتش را از فیفا گرفته بودیم.

وی با بیان اینکه با مدیرعامل استقلال در این ارتباط صحبتی نداشته است، اظهار کرد: فکر نمی کردم موضوع اینقدر بزرگ شود ولی امروز خیلی از رسانه ها در مشهد اعلام کردند مردم از این اظهارات گلایه داشتند و می گفتند انگار باشگاه در هاله فراموشی بوده است. ما ۳۰ هزار دلار به وکیل پراهیچ پیش پرداخت دادیم و فیفا گفته بود تا یکی دو ماه آینده این موضوع را حل می کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

یک نکته اساسی در پرونده پئیچ/دیوار بی اعتمادی دراستقلال باید ترمیم شود

تگ ها


مدیر عامل استقلال مالک پدیده شهر خودرو حمیداوی مالک پدیده امیرحسین فتحی استقلال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال