ادعای مدیر اینتر؛ سرنوشت ستاره در گرو سرنوشت سرمربی

بر اساس ادعای جوزپ ماروتا مدیر ورزشی باشگاه اینتر آینده ارنستو والورده در بارسلونا روی آینده آرتورو ویدال نیز تاثیر خواهد گذاشت....

به گزارش مدال، باشگاه اینتر در زمستان به شکل جدی به دنبال جذب «آرتورو ویدال» هافبک تیم بارسلونا است، ستاره‌ای که در این فصل بازیکن نیمکت‌نشین این تیم بوده و کمتر از ابتدا به میدان رفته است.

در این بین «جوزپ ماروتا» مدیر ورزشی باشگاه اینتر در مصاحبه با رادیو «رای ایتالیا» درباره این اتفاق ادعای جالبی را مطرح کرد و گفت: «ویدال یکی از گزینه‌های ما است. جذب او به چند عامل بستگی دارد. به نظرم با توجه به شرایط نیمکت بارسلونا و احتمال اخراج والورده، همه چیز به آینده سرمربی تیم بستگی داشته باشد!»

ویدال در حال حاضر تصمیم گرفته در صورت ابقای والورده به دنبال ترک نیوکمپ و پیوستن به اینتر باشد اما در صورت اخراج والورده تصمیم دیگری خواهد گرفت.

آینده والورده پس از شکست برابر اتلتیکومادرید در سوپرجام اسپانیا نامعلوم است و برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند سران این باشگاه با ژاوی مذاکرات خود را آغاز کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

صبوری اینتر برای جذب ویدال

تگ ها


آرتورو ویدال بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها اینتر نراتزوری اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال