!ادعای مرادی ; از شرایط وزنه‌برداران رضایت دارم

رییس فدراسیون وزنه برداری با ابراز رضایت از شرایط ملی پوشان، گفت: امیدوارم در مسابقات قهرمانی جهان نسبت به دوره های قبل بهتر عمل کنیم ......

رییس فدراسیون وزنه برداری با ابراز رضایت از شرایط ملی پوشان، گفت: امیدوارم در مسابقات قهرمانی جهان نسبت به دوره های قبل بهتر عمل کنیم.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: علی مرادی در حاشیه تمرین تیم ملی وزنه برداری در مورد آخرین وضعیت ملی پوشان، بیان کرد: گزارشی که از کادرفنی گرفتم نشان می دهد که در شرایط خوبی قرار داریم و امیدوارم که به لطف خدا در مسابقات قهرمانی جهان بتوانیم نسبت به دوره های قبل بهتر عمل کنیم. امیدوارم که هر چه جلوتر می رویم و نزدیک مسابقات می شویم آمادگی وزنه برداران هم بالاتر برود.

وی درباره شرایط رستمی نیز گفت: رستمی طبق روال و تحت نظر فدراسیون تمریناتش را انجام می دهد. سعید علی حسینی هم با توجه به مشکلات تحصیلی که دارد مشغول رسیدگی به آن است و به اردو می آید و می رود اما در اردوی بعدی به صورت ثابت حضور دارد.

رییس فدراسیون وزنه برداری در مورد کناره گیری دو تیم ذوب آهن و ملی حفاری از لیگ برتر نیز گفت: شخصاً خودم تماس های مکرری با مسئولان این دو تیم داشتم و ظاهراً مشکلات داخلی دارند و تمایلی به تیمداری در لیگ برتر وزنه برداری ندارند. با این حال ناامید نیستیم که این دو باشگاه در لیگ برتر وزنه برداری حضور داشته باشند. ما حتی اینکه آنها می توانند در مسابقات بین المللی هم شرکت کنند به آنها ابلاغ کردیم اما تا این لحظه جواب منفی دادند.

مرادی در مورد اینکه برای اعزام وزنه برداران به مسابقات جهانی آمریکا اقدامات مربوط به اخذ ویزا را آغاز کرده است یا خیر؟ تصریح کرد: مقررات خاصی برای حضور در آمریکا وجود دارد و باید هر چه زودتر اقدام کنیم. اسامی کمتر از دو برابر ظرفیت اعزام را به کمیته برگزاری مسابقات می دهیم و هر چه سریعتر برای اخذ ویزا اقدام می کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در انتخابات کمیته ملی المپیک شرکت خواهد کرد یا خیر؟ گفت: با توجه به اتفاقاتی که در حال رخ دادن است متوجه شدم که کمیته ملی المپیک حالت گوشت قربانی را دارد و شاید اصلاً در انتخابات شرکت نکنم و نظاره گر باشم. کمیته ملی المپیک ضعیف ترین دوران کاری خود را پشت سر می گذارد و نمی خواهم در زمان حضور ما هم این اتفاق تداوم داشته باشد. به هر حال کسانی که مسئولیت قبول می کنند باید تعهدی نسبت به تاریخ ایران داشته باشند از این رو با توجه به اتفاقاتی که می افتد شاید در انتخابات شرکت نکنم. وزنه برداری خودش کارهای زیادی دارد. رسیدگی به وزنه برداری بانوان، شهرستان ها و روستاها از اولویت های کاری من است و همین که نام نیکی از وزنه برداری باقی بماند برای من کافی است.

 

تگ ها


اخبار روز وزنه‌برداری