ادعای ویدیوی جنجالی؛ بازیکن رم مواد مخدر مصرف کرد؟

ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن ادعایی مبنی بر مصرف موارد مخدر توسط نیکولا زالفسکی، بازیکن جوان رم، مطرح شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر ویدیویی دست به دست در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد که باعث شده شایعات بسیاری درباره یکی از بازیکنان جوان باشگاه رم مطرح شود.

زپ دمبو، یکی از دوستان زالفسکی و خوانندگان سبک رپدر ایتالیا، که در رم نیز بسیار محبوب و شناخته شده است اقدام به انتشار این ویدیو کرد که توجه بسیاری از هواداران این تیم را به خود جلب کرده است.

در این ویدیو صدای این خواننده ایتالیایی شنیده می‌شود که می‌گوید:« من واقعیت را به شما می‌گویم، این دوستم امشب مصرف خواهد کرد. مورینیو، ما امشب مصرف می‌کنیم، ما این کار را انجام می‌دهیم.»

این ویدیو تنها چند ثانیه روی صفحه این خواننده در دسترس بود و او خیلی زود آن را از استوری‌های اینستاگرامش پاک کرد اما همان چند ثانیه کافی بود تا بسیاری این ویدیو را دانلود کرده و در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

هیچ تصویری در این ویدیو وجود نداشت که دال بر مصرف موارد مخدر از سوی زالفسکی باشد اما با توجه به حساسیت باشگاه‌ها روی این مسائل، بعید به نظر می‌رسد که باشگاه رم و شخص ژوزه مورینیو به آسانی از اتفاق رخ داده عبور کنند.

کالچومرکاتو نیز خبر داده که مدیران این باشگاه ایتالیایی این ویدیو را مشاهده کرده‌اند اما هنوز مشخص نیست که آیا زالفسکی از حرف‌هایی که دوستش در این ویدیو زده خبر داشته یا خیر. با این حال به احتمال زیاد مدیران این باشگاه به زودی جریمه‌ای را برای بازیکن جوان تیم خود در نظر خواهند گرفت.

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم