ادعای ویلشر : آرسنال ونگر را اخراج کرده است!

به گزارش مدال، جک ویلشر بازیکن تیم آرسنال ادعا کرد آرسن ونگر مربی سابق این تیم به خواست خودش از آرسنال جدا نشده و او اخراج شده است ......

به گزارش مدال، جک ویلشر بازیکن تیم آرسنال ادعا کرد آرسن ونگر مربی سابق این تیم به خواست خودش از آرسنال جدا نشده و او اخراج شده است.

20 آپریل اعلام شد که آرسن ونگر، مربی 68 ساله فرانسوی این باشگاه، بعد از 20 سال از این تیم جدا خواهد شد. در همان دوران ویلشر که در حال بررسی پیشنهادات فصل جدید بود و مشخض نبود سرمربی فصل بعد توپچی ها چه کسی است.

 ویلشر می گوید: سال آخر قرارداد من بود و مشخص نبود ونگر در این تیم می ماند یا نه. من مصدوم بودم و شرایط سخت بود.هیچ تیمی بازیکن مصدوم نمی خواهد. من تصمیم داشتم بمانم و در نهایت در ماه ژانویه به من پیشنهاد جدید ارائه شد اما ونگراز تیم جدا شد. لحظه های عجیبی بود.مرتساکر به عنوان کاپیتان کاملا در شوک بود.

ویلشر در ادامه با تحسین اونای امری گفت: من میخواستم با مربی جدید صحبت کنم و این کار را انجام دادم و او بسیار عالی بود. با من صادقانه برخورد کرد و گفت تو می توانی بمانی اما در لیست بازیکنان فیکس من قرار نداری.آنجا بود که متوجه شدم دیگر جایی برای من در این تیم نیست.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال