ادعای پیکه: فوتبال 24ساعته است

در شبی که عملکرد ضعیف خط دفاعی بارسا منجر به شکست این تیم شد، مدافع بارسلونا می گوید: گل اول حریف به ما ضربه زد و بعد از آن نیز گل دوم از راه رسید ......


در شبی که عملکرد ضعیف خط دفاعی بارسا منجر به شکست این تیم شد، مدافع بارسلونا می گوید: گل اول حریف به ما ضربه زد و بعد از آن نیز گل دوم از راه رسید. به گزارش خبرنگار مدال، جرارد پیکه پس از دیدار مقابل رئال بتیس گفت: حریف یک بازی عالی و شجاعانه ارائه کرد و من به آن ها تبریک میگم. آنها گل اول را که زدند شیرازه ما از هم پاشید و ضربه سختی برای تیم بود اما ما هنوز صدر جدول را در اختیار داریم و باید آرام باشیم هر چند که امتیازهای زیادی را که انتظارش را نداشته‌ایم از دست دادیم اما هنوز اتفاق مهمی نیفتاده و این نتایج را جبران خواهیم کرد.
پیکه درباره وضعیت دمبله نیز تاکید کرد: ما نیز همانند دمبله جوان بودیم و اشتباهاتی را انجام دادیم. فوتبال 24ساعته است و باید از ابتدا تا آخرین لحظه آن حواست به تمام لحظات باشد. من مطمئن هستم که این مسائل و دغدغه‌ها در ذهن دمبله وجود دارد و برای او مهم است البته که باید آنها را نشان دهد. او استعداد بالایی دارد و می‌تواند به پیشرفتش ادامه دهد و نباید ناامید شود. دمبله به کمک نیاز دارد و ما اینجا هستیم تا به او کمک کنیم! تصمیم امروز سرمربی می‌تواند به دمبله کمک کند تا زودتر خودش را پیدا کند. این روزها گلهای زیادی دریافت می‌کنیم که در سال‌های اخیر شاهدش نبودیم، باید این نقطه ضعف را پوشش بدهیم و کار مدافعین این روزها سخت است ما باید پیشرفت کنیم. بارسا فوتبالی هجومی ارائه می کند و نمی شود تیمی باشیم که همیشه کم گل دریافت می کند اما خط دفاعی بایدپیشرفت کند و تعداد گلهای دریافتی تیم باید کمتر باشد.

تگ ها


جرارد پیکه بارسلونا لالیگا فوتبال