ادعای کالچومرکاتو؛ توافق ستاره PSG با اتلتیکو مادرید

کالچومرکاتو مدعی شده که ادینسون کاوانی، ستاره پاری سن ژرمن سال آینده فوتبالش را در اتلتیکومادرید ادامه خواهد داد...

کالچومرکاتو مدعی شده که ادینسون کاوانی، ستاره پاری سن ژرمن سال آینده فوتبالش را در اتلتیکومادرید ادامه خواهد داد

به گزارش مدال، دوران شش ساله حضور ادینسون کاوانی در پاریس رو به پایان است و وی قصد دارد بعد از پایان قراردادش با تیم فرانسوی، تابستان آینده راهی اتلتیکومادرید شود. این ستاره ۳۲ ساله اروگوئه‌ای حتی در ماه ژانویه نیز آماده پیوستن به اتلتیکومادرید است، اما دیگو سیمئونه ترجیح می‌دهد که این انتقال در تابستان انجام شود تا از آنها مجبور به پرداخت مبلغ قرارداد به پاری سن ژرمن نباشند.

کاوانی در فصل جاری تاکنون بیشتر بازی‌های تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است و به نظر می‌رسد با ورود مائورو ایکاردی از اینتر و احتمال زیاد دائمی شدن قرارداد این بازیکن در پایان فصل، دیگر ادینسون کاوانی فرصت چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت پاری سن ژرمن نداشته باشد و به همین دلیل جدایی او تقریباً قطعی است.

کاوانی در سال ۲۰۱۳ پس از نمایش‌های فوق‌العاده در ناپولی، راهی پاری سن ژرمن شد و اگرچه در حال حاضر اینتر نیز علاقه زیادی به خرید این مهاجم باتجربه دارد، اما به نظر می‌رسد خود کاوانی خواهان انتقال به اتلتیکومادرید و بازی کردن زیر نظر دیگو سیمئونه است.

اخبار مرتبط:

منچستریونایتد و اینترمیلان به دنبال کاوانی

تگ ها


ستاره اوروگوئه‌ای اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان دیگو سیمئونه ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن اتلتیکو مادرید لوشامپیونه فرانسه Primera División فوتبال