ادعای کلوپ ; اخراج مانه اشتباه و تاثیرگذار بود

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، لیورپول در هفته چهارم لیگ برتر با نتیجه ۵ بر صفر برابر منچسترسیتی شکست خورد تا مزه برد پرگل ۴ بر صفر هفته قبل این تیم برابر آرسنال از بین برود ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، لیورپول در هفته چهارم لیگ برتر با نتیجه ۵ بر صفر برابر منچسترسیتی شکست خورد تا مزه برد پرگل ۴ بر صفر هفته قبل این تیم برابر آرسنال از بین برود.

بعد از اخراج سادیو مانه و ۱۰ نفره شدن لیورپول، این منچسترسیتی بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و حسابی لیورپول را تنبیه کرد.

یورگن کلوپ بعد از شکست سنگین تیمش برابر سیتی گفت: نمی دانم داور چرا مانه و من را اخراج کرد. من فقط به داور چهارم گفتم که این صحنه کارت قرمز نداشت و داور نباید این تصمیم را می گرفت که داور چهارم نیز حکم به اخراج من از کنار زمین داد. مانه اصلا قصد انجام این خطا را نداشت و خود او نیز احساس بدی دارد و امیدوار است که ادرسون دروازه بان سیتی خیلی زود خوب شود. او قصدی در انجام این خطا نداشت و به نظرم داور در اخراج او از زمین اشتباه کرد.

او در ادامه صحبت هایش گفت: ما شروع بدی در این دیدار نداشتیم و بازی خوبی ارائه دادیم ولی بعد از این اخراج شرایط به طور کل برای ما تغییر کرد و تیم سابق نبودیم. این نتیجه یک اتفاق بود و امیدوارم تیمم واکنش خوبی به این باخت داشته باشد.

سرمربی لیورپول در پایان گفت: سنگین ترین شکست دوران حضورم در لیورپول را تجربه کردم و از این بابت خیلی ناراحتم. ما واقعا شانس هایی برای گلزنی داشتیم ولی از موقعیت های مان استفاده نکردیم تا این باخت تلخ را تجربه کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال