ادعای یک سپیدرودی:قرارداد سه بازیکن تراکتور ۳۰ میلیاردتومان است!

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: ۳ بازیکن تیم تراکتورسازی نزدیک به ۳۰ میلیارد پول گرفتند و باید در این بازی این چنین به پیروزی میرسیدند ......


بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: ۳ بازیکن تیم تراکتورسازی نزدیک به ۳۰ میلیارد پول گرفتند و باید در این بازی این چنین به پیروزی می‌رسیدند.
به گزارش مدال، مهرداد بایرامی اظهار داشت: به بازیکنان تیم سپیدرود خسته نباشید می‌گویم و باید عنوان کنم که در این بازی مستحق باخت نبودیم.
وی گفت: من روز‌های خوبی در تبریز و تیم تراکتورسازی داشتم و به خاطر تراکتورسازی چند پیشنهاد خوب داشتم که از آن‌ها گذشتم. برای حضور در تبریز لحظه شماری می‌کردم، اما امروز از تماشاگران تیم تراکتورسازی گلایه می‌کنم که بی معرفت هستند و زحمات چندین ساله من را نادیده انگاشتند.
بازیکن سابق تراکتورسازی و گسترش فولاد عنوان کرد: من انتظار تشویق نداشتم و اتفاق خاصی هم نیفتاد، اما انتظار دیگری داشتم و انگاری در تبریز بازیکنان غیربومی بیشتر طرفدار داشته و بازیکنی که ۱۰ میلیارد می‌گیرد بیشتر مورد احترام است.
بایرامی افزود: جا دارد از آقای زنوزی به خاطر آماده کردن چنین تیمی تشکر کنم که فوتبال آذربایجان را دوباره مطرح کردند.
وی در مورد شکست تیم سپیدرود یادآور شد: ۳ بازیکن تیم تراکتورسازی نزدیک به ۳۰ میلیارد پول گرفتند و باید در این بازی این چنین به پیروزی می‌رسیدند.
 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال