ادعای یک مقام باشگاه پرسپولیس؛ پیشنهاد 500 هزار دلاری رسن برای تمدید

یک مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به خبرنگار مدال از درخواست 500 هزار دلاری بشار رسن هافبک عراقی فصل گذشته این تیم برای تمدید قرارداد خبر داد....

بشار رسن برای تمدید قرارداد با پرسپولیس درخواست 500 هزار دلاری داشته است.

به گزارش خبرنگار مدال، برخی مسوولان باشگاه پرسپولیس هفته گذشته در تماسی که داشتیم مدعی بودند بشار رسن برای تمدید قرارداد خواهان عقد قرارداد پانصد هزار دلاری است و یکی از موانع قراراداد هم شرط ایجنت وی مبنی بر دریافت حق‌السهم پنجاه هزار دلاری خود برای آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد است. 

در این باره اگر ادعای این مقام مسوول صحت داشته باشد لابد ایجنت رسن طبق بند قرارداد این بازیکن خواهان درصد و حق‌السهم خود که پنجاه هزار دلار می‌شود شده و باشگاه اگر چنین بندی قبلا قرارداد وجود داشته نمی‌تواند به آن پایبند نباشد.

مساله مهم اما این است که مشخص شود آیا رسن علاوه بر تاکید بر تسویه مطالبات فصل قبل برای تمدید قرارداد درخواست پانصد هزار دلاری داشته و امروز و فردا کردن‌های باشگاه هم به دلیل مخالفت با چنین رقمی بوده یا که  پیشنهاد پانصد هزار دلاری صحت ندارد و بین رسن و باشگاه پرسپولیس مشکلات دیگری وجود دارد که مذاکرات برای تمدید متوقف شده است. 

در چنین شرایطی حالا اخباری به گوش می‌رسد که رسن به عنوان سهمیه آسیایی و خارجی مورد توجه برانکو برای الاهلی قرار گرفته است. این خبر هنوز رسمیت ندارد اما بعید هم نیست که هافبک تیم ملی عراق و پرسپولیس در لیست خرید برانکو و سعودی‌ها باشد. امروز «الاقتصادیه» عربستان خبر داده بود که برانکو در اولین اقدام درباره آینده 7 بازیکن و دو لژیونر تیمش تصمیم گرفته و در پی این تصمیم، سانتوس و استاچیو را در لیست خروج گذاشته و زمان اردوی اتریش را تغییر داده است.

اخبار مرتبط:
ماهینی: باید از سرمربی جدید پرسپولیس حمایت کنیم
مقام ارشد پرسپولیس خبر داد/ پرسپولیس به دنبال جذب هوپر نیست

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس بشار رسن تمدید قرارداد بشار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال